Praktyczne wsparcie w procesie wyboru zaawansowanych
rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwie

19 czerwca 2013 r., Kędzierzyn Koźle, Hotel Hugo
 
Przedsiębiorstwa dystrybucyjne i produkcyjne (produkcja seryjna), które zmagają się z problemami zarządzania, uzyskają cenne informacje w obszarze systemów informatycznych.
Zapraszamy kadrę menadżerską przedsiębiorstw, której przedstawimy potencjał rozwiązań klasy ERP dostępnych na rynku polskim. Zaprezentujemy system Xemi – wielomodułowy, zintegrowany system wspierający zarządzanie przedsiębiorstwem." – mówi Łukasz Kubas, Członek Zarządu BPC.
Na spotkaniu zostaną omówione pułapki negocjacyjne stosowane przez dostawców w procesie wyboru rozwiązań informatycznych. Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób wybrać system ERP w natłoku sprzecznych informacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Dla uczestników przewidzieliśmy lunch oraz certyfikaty uczestnictwa. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do dokonania rejestracji.

BPC to grupa firm konsultingowych, która kieruje usługi doradcze do przedsiębiorstw sektora MSP oraz korporacyjnego. Wspiera zarządy oraz kadrę decyzyjną przedsiębiorstw w procesach wyboru zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Poza działalnością doradczą BPC prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne.

Realizowany obecnie przez BPC bezpłatny program edukacyjny cyklu „Synergia Systemów IT: ERP+MES+SACDA+WORKFLOW” kierowany jest do przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie całego kraju. W latach 2013 – 2014 BPC przeszkoli ponad pięć tysięcy przedsiębiorców. Zaprezentuje ponad 150 rozwiązań dedykowanych polskim przedsiębiorstwom.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top