Konferencja BIG DATA

10 października 2013 r.Big Data to niewątpliwie jedno z najgłośniejszych haseł biznesowych ostatnich miesięcy, wokół którego pojawiło się wiele opinii, komentarzy oraz prób ustalenia definicji. Dostawcy narzędzi zwiastują rewolucję i intensywnie pukają do drzwi Dyrektorów IT. Dyrektorzy IT zastanawiają się, czy rzeczywiście stoją już u progu nowej ery zarządzania danymi, czy też Big Data to po prostu konsekwencja trendów widocznych i obserwowanych od wielu lat.

W chaosie dyskusji pewnym pozostaje fakt, że mało kto przechodzi wobec Big Data obojętnie, nawet jeśli IT i biznes deklaruje się jedynie jako bierny obserwator trendu. Trudno bowiem zaprzeczyć, że w miarę upływu czasu firmy mają do czynienia z coraz większą ilością danych, które niewątpliwie – efektywnie wykorzystane – mogą stanowić o przewadze konkurencyjnej. Co zatem tak naprawdę, w praktyce oznacza i będzie oznaczać Big Data? Jak nie ulec panice i realnie oszacować własne wewnętrzne możliwości i korzyści z wdrożenia tej strategii? Czy w końcu jest szansa na konkretne, wymierne finansowe efekty w skali całej organizacji?

Konieczna jest zatem wymiana opinii, doświadczeń i najlepszych praktyk wśród Dyrektorów i Managerów w obszarze kluczowych pytań i wątpliwości związanych z Big Data. Spotkanie, do udziału w którym Państwa zapraszam, to unikalna szansa na „odczarowanie tematu” i ustalenie konkretnego stanowiska biznesu w kontekście wartości Big Data dla organizacji.

 

PROGRAM KONFERENCJI | FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top