Cloud Computing GigaCon

8 kwietnia 2014 r., Katowice, Qubus Hotel Prestige
 
 
 
Jeśli zastanawiają się Państwo jak za pomocą chmury zoptymalizować koszty w firmie, jak bezpiecznie chronić swoje dane i jak przepisy prawa autorskiego odnoszą się do usługi Saas i Paas - serdecznie zapraszamy na kolejną edycję konferencji Cloud Computing GigaCon - odpowiedzi na te i inne pytania znajdą Państwo podczas tego wydarzenia.

Potwierdzone tematy wystąpień:
  • Konsolidacja i backup środowisk Microsoft za pomocą macierzy NetApp – Piotr Fuz (Signati)
  • 3S Data Center, czyli gdzie produkuje się chmury. Istotne parametry, jakie powinno mieć centrum przetwarzania danych. Na co zwrócić uwagę przy wyborze ośrodka i jak ważne jest zachowanie wszystkich elementów gwarantujących bezpieczeństwo – Jacek Chylak (Grupa 3S)
  • Wyrwij swoją firmę ze złych nawyków. Historia o tym, jak chmura obliczeniowa zmienia współczesny biznes – Dariusz Nawojczyk (Oktawave)
  • Cloud jako droga do optymalizacji kosztów – Łukasz Sieroń (AlphaNet)
  • Prawnoautorskie kontrowersje związane z chmurą obliczeniową. Usługi Saas i Paas a przepisy prawa autorskiego. Korzystanie z autorskich praw majątkowych. Zakres ochrony prawnoautorskiej programów komputerowych – Jarosław Góra (Ślązak, Zapiór i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych)
  • kolejne tematy już wkrótce...

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY, wystarczy wcześniejsza rejestracja na stronie konferencji: http://gigacon.org/cloudcomputing/katowice/2014

Uczestnikom zapewniamy materiały konferencyjne, przerwy kawowe, możliwość uczestnictwa w wybranych wykładach oraz atrakcyjne nagrody.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top