Forum Lean Best Practices – Lean Leadership

10 – 11 września 2014 r., Warszawa, Uczelnia Łazarskiego


Ilość narzędzi i dostęp do nich w postaci szkoleń, książek artykułów jest w chwili obecnej właściwie nieograniczony. Wyzwaniem przed którym stają więc przedsiębiorstwa coraz częściej nie jest już kwestia ilości dostępnych informacji, ale jej jakości. Nikt z narzędziami nie sprzedaje przekonań, postaw i zachowań (składających się na przywództwo), które pomagają stosować je w pełni efektywnie.

Celem jaki stawia sobie forum Lean Best Practices jest szukanie i promowanie najlepszych rozwiązań Lean i spotkania z najlepszymi praktykami z branży.

Tegoroczne forum poświęcone będzie przywództwu w Lean. Co raz więcej firm które chcą być „szczupłe” dochodzi do wniosku że kluczowym elementem sukcesu jest odpowiednie przywództwo. Odpowiedzi na pytanie: co to znaczy odpowiednie przywództwo poszukamy podczas naszego dwudniowego spotkania.

Liderem może być każdy. Przywództwo nie jest pojęciem zarezerwowanym tylko dla zarządów. Przywódcą jest też osoba która na samym dole organizacji potrafi zachęcić współpracowników do działania w określonym kierunku.

Jakie przekonania, postawy i zachowania powinien prezentować lider w ciągle doskonalącej się organizacji? Jak zmienić przywództwo? Jak sprawić żeby każdy wspierał osiąganie lepszych wyników? Odpowiedź na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć podczas Forum Lean Best Practices – Lean Leadership.

Dla uczestników pierwszego dnia wystąpią wysokiej klasy eksperci, którzy podzielą się najlepszymi praktykami. Gościem specjalnym będzie Dag Lotsander – guru Toyota Business Strategy. Drugiego dnia w czasie warsztatów będziemy pracować nad praktycznym modelem rozwoju przywództwa w Lean. Forum pomóc ma również w nawiązaniu kontaktów i wymianie doświadczeń pomiędzy jego uczestnikami w tym celu organizatorzy przygotowali specjalną integrację.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top