Logistyczny dwupak - czyli jak zoptymalizować procesy dystrybucji wielokanałowej w praktyce

25 września 2015 r., Poznań, Stadionie Inea LECH Poznań
 
To już druga edycja tego spotkania organizowanego przez SDI Group i HIT-Kody Kreskowe.

Podczas konferencji zostanie przedstawiony sorter PTU (Push Tray Unit Sorter) na "żywo" wraz z pracującym systemem JDA/RedPrairie WMS i sprzętem do automatycznej identyfikacji. Taki "logistyczny dwupak" pozwala na szybsze i tańsze sortowanie szerokiej gamy produktów - począwszy od ubrań, pudełek z obuwiem, a skończywszy na małych urządzeniach elektronicznych. "Pokażemy w praktyce możliwości takiego systemu - mówi Magdalena Choquet z SDI Group - zależy nam na wymianie doświadczeń i dyskusji z uczestnikami konferencji".

Innowacyjny produkt wymaga innowacyjnych rozwiązań dlatego organizatorzy postanowili zaskoczyć odbiorców oryginalną oprawą spotkania, która będzie ściśle dostosowana do miejsca w jakim zostanie zorganizowana konferencja. "Wskażemy, że proponowane przez nas systemy mają charakter uniwersalny i mogą być stosowane bez względu na miejsce i branżę" - dodaje Jędrzej Iglewski z HIT-Kody Kreskowe. "Chcemy maksymalnie uatrakcyjnić nasz przekaz, zatem podczas konferencji stawiamy na nietypowy sposób przedstawienia rozwiązań usprawniających logistykę połączony z niespodziankami dla uczestników spotkania".

W poprzedniej edycji konferencji brało udział ponad 60 osób, głównie odpowiedzialnych za zarządzanie centrami dystrybucji, łańcuch dostaw, dystrybucję towaru do punktów sprzedaży lub indywidualnych odbiorców, ale także za sprzedaż. Organizatorzy liczą na podobne zainteresowanie tegoroczną edycją.
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. KAŻDE ZGŁOSZENIE ZOSTANIE POTWIERDZONE

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top