CZY SHAREPOINT MOŻE BYĆ PRZYJAZNY?

INTRATICOdpowiedź na to pytanie będzie można poznać już 23 września podczas cyklu bezpłatnych konferencji „Przyjazny SharePoint” organizowanych przez Intratic. W ciągu kolejnych 4 dni, eksperci i praktycy rozwiązań dla cyfrowego środowiska pracy będą dzielić się swoim doświadczeniem kolejno w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Trwa rejestracja na to wydarzenie.
 
Zaprojektowaliśmy konferencję z myślą o ludziach, którzy chcą usprawnić procesy biznesowe w swoich firmach. Chcemy stworzyć społeczność gotową do wymiany wiedzy, złożoną z jednej strony z ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z technologiami Microsoft, a z drugiej – biznesu reprezentowanego przez Dyrektorów i Managerów IT. To nasz pierwszy tego typu cykl dedykowany w całości osobom ze struktur IT – wyjaśnia Grzegorz Rudno-Rudziński, CEO Intratic – organizatora wydarzenia.
Od 23 września, dzień po dniu specjaliści m.in. takich marek jak Kodak Alaris czy Microsoft spotkają się z lokalnymi przedsiębiorcami w 4 polskich miastach, by opowiedzieć o tym, jak skutecznie optymalizować i rozwijać biznes dzięki rozwiązaniom digital workplace opartym o technologie SharePoint. Osią prelekcji będzie tematyka tworzenia rozwiązań użytecznych, funkcjonalnych i przyjaznych użytkownikom.

Uczestnicy spotkań usłyszą m.in. o elementach, które w istotny sposób mogą poprawić wykorzystanie środowiska SharePoint w każdej firmie, czy wizji biznesowych korzyści wynikających z wdrażania Workflow.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja przez formularz na stronie wydarzenia – www.roadshow.intratic.eu. Na roadshow zaprasza organizator – Intratic wraz z Partnerem – Kodak Alaris

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top