streamCykl warsztatów: Informatyka w produkcji

14 października 2014, Poznań, Hotel Poznański Centrum Konferencyjne Miralex
15 październik 2014, Łódź, TECHNOPARK Łódź
16 październik 2014, Katowice, BEST WESTERN PREMIER Katowice Hotel

W dniach od 14-16 października 2014, w Poznaniu, Łodzi i Katowicach odbędą się warsztaty dla firm produkcyjnych, z cyklu Informatyka w produkcji. 9 cykl warsztatów organizuje znany producent oprogramowania firma Streamsoft. Tym razem tematyka warsztatów skupiona jest wokół tego w jaki sposób różni przedstawiciele firm produkcyjnych, a dokładnie przedstawiciele pokolenia X oraz Y poszukują i wybierają system ERP dla swojej firm produkcyjnej. Ponadto, podczas warsztatów zostanie pokazany model informatyzacji firm produkcyjnych, który jest podobny w niemal 90% firm.

W modelu tym będą również omówione elementy, które najczęściej firmy produkcyjne poddają największej informatycznej rozbudowie takie jak chociażby: planowanie produkcji, przygotowanie technologii, zestawienia oceniające działania w obszarze produkcji. Podczas warsztatów przedstawiciele firm produkcyjnych zobaczą również prezentację dotyczącą zarządzania kosztami produkcji w systemie ERP (rachunek kosztów rzeczywistych i rachunek kosztów standardowych).

Na warsztaty zapraszamy Dyrektorów i Kierowników produkcji, Szefów logistyki, Głównych księgowych i Szefów HR. Podczas kilkugodzinnych warsztatów zaprezentujemy rozwiązania problemów występujących w firmach produkcyjnych.

Zgłoszenie udziału w warsztatach na stronie: http://www.streamsoft.pl/informatyka-w-produkcji/konferencje/zgloszenie-udzialu/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top