Open Source Day 2015 - światowej klasy eksperci, innowacyjne rozwiązania, wielki biznes

opensource23 kwietnia w Warszawie już po raz ósmy odbędzie się konferencja Open Source Day. Jest to największe w Polsce i jedno z największych w Europie wydarzeń poświęconych otwartemu oprogramowaniu i zagadnieniom związanym z jego wykorzystaniem. Patronat nad konferencją objęło Ministerstwo Cyfryzacji i Administracji, a głównym partnerem konferencji jest firma IBM – światowy gigant z branży IT.


Tegoroczna edycja konferencji koncentruje się na najnowszych trendach Open Source takich jak: OpenStack, BigData, NoSQL, security, technologie mobilne i wiele innych. Po wcześniejszej rejestracji wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Open Source Day to od lat naturalne miejsce gdzie spotykają się: liderzy otwartego oprogramowania, klienci, a także członkowie społeczności Open Source. Warto przyjść i posłuchać o najnowocześniejszych trendach, których podstawą jest współpraca tysięcy pasjonatów tworzących rozwiązania otwarte na wszystkich kontynentach globu. Szybkość z jaką produkty otwarte spełniają oczekiwania klientów, ich użyteczność, bezpieczeństwo z jednoczesną jawnością kodu jest nie do osiągnięcia w żadnej korporacji tworzącej oprogramowanie zamknięte. – komentuje Kamila Szenejko, Menedżer Konferencji.
Open Source Day 2015 odbędzie się 23 kwietnia w warszawskim hotelu Marriott. Konferencja rozpocznie się o godzinie 9.30. W programie zaplanowany jest panel dyskusyjny, wręczenie nagród oraz prelekcje polskich i zagranicznych gwiazd z branży IT, takich jak m.in. Intel, Red Hat, Liferay, EnterpriseDB, Mirantis i Pivotal. Gościem specjalnym będzie Pan Piotr Muszyński - Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych w Orange Polska, firmy która z powodzeniem wdrożyła i stale wdraża kolejne rozwiązania otwarte jako przemyślaną strategię IT. Po konferencji przewidziane jest nieformalne spotkanie w jednym z warszawskich klubów, gdzie w kuluarach będzie można wymienić się poglądami i nawiązać osobiste relacje min. z prelegentami i przedstawicielami czołowych firm IT.
Każda edycja konferencji to wyjątkowa okazja do podjęcia decyzji o zmianach w organizacji. W ciągu ostatnich lat byliśmy świadkami niemal rewolucji. Szefowie IT pod wpływem wystąpień i rzeczywistych dowodów przedstawianych przez prelegentów zmieniali swoje organizacje. Warto dodać, że korzyści liczone jako usługi sprzedane przez uczestników konferencji sięgają setek procentów. Dlatego każdego roku chcą być uczestnikami wydarzenia. - podsumowuje Kamila Szenejko, Menedżer Konferencji.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top