LEAN, AGILE IT - wsparcie biznesu i produkcji, widziane oczyma praktyków

22 kwietnia 2015 r., OPOLEOrganizatorem jest GoTechnologies wraz z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki, Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Opolu, Parkiem Naukowo Technologicznym w Opolu, Klubem 150 oraz CompuTec.

Doświadczeni menedżerowie z wielu branż podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a tym samym przybliżą koncepcję LEAN w obszarze IT oraz znaczenia technologii informatycznej w biznesie oraz w produkcji. Zostaną przedstawione studia przypadków, przykłady realizacji wnoszących dużą wartość w przedsiębiorstwach na polskim rynku. Każdy z uczestników zdobędzie praktyczną wiedzę od ludzi, którzy już zainwestowali w technologię IT, przenosząc swoje firmy na kolejny poziom procesów automatyzacji.

To doskonała okazja do poznania i porozmawiania z doświadczonymi specjalistami i menedżerami z różnych obszarów biznesu, produkcji oraz IT.

Spotkanie to adresowane jest w głównej mierze do menedżerów oraz specjalistów średniego i wyższego szczebla firm z branży produkcyjnej oraz Automotive, ale oczywiście nie tylko...

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc.
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top