joint conference logoJOIN! The database conference

9 do 11 maja 2016 r., Warszawa, Centrum Konferencyjne Nimbus
 

Konferencja jest kierowana przede wszystkim do specjalistów pracujących z platformą danych Microsoft: programistów i administratorów baz danych, inżynierów oprogramowania, architektów i projektantów systemów bazodanowych. Organizatorzy zaprosili ekspertów z najwyższej półki.
Jest to jedyna w Polsce konferencja, podczas której wystąpi aż pięciu prelegentów z tytułem Microsoft Certified Master. Na całym świecie tym tytułem może się poszczycić niespełna dwustu specjalistów – mówi Maciej Pilecki, organizator konferencji.
Udało nam się także zaprosić wybitną znawczynię platformy MS SQL – Kalen Delaney, która nie bez powodu na Twitterze mianowała się @sqlqueen i jest znana każdemu, kto kiedykolwiek miał coś wspólnego z SQL – dodaje Pilecki.
Dwa pierwsze dni wydarzenia to prelekcje, podczas których uczestnicy będą mieli do wyboru dwie ścieżki tematyczne: DEV i DBA. Trzeciego dnia odbędą się warsztaty. Ideą warsztatów jest praca nad konkretnym zagadnieniem w małych grupach. Dzięki ograniczonej liczbie uczestników każdy będzie miał szansę porozmawiać z prowadzącym i uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania.

W tym roku organizatorzy proponują następujące warsztaty:
  • „SQL Server Query Plans - Reuse or Recompile”, które poprowadzi wspomniana już królowa SQL – Kalen Delaney; 
  • „The ABCs of SQL Server Availability”, prowadzone przez Allana Hirta, konsultanta oraz trenera SQL z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem;
  • „Advanced Techniques for Super Scaling SQL Server” – o tym temacie opowie Chris Adkin, specjalista w skalowaniu i dostrajaniu wielowarstwowych platform software'owych;
  • „Understanding the Query Optimizer”, na które zaprasza Maciej Pilecki, ekspert od systemów bazodanowych wykorzystujących SQLServer.


Wydarzenie jest przygotowywane przez doświadczony zespół odpowiedzialny za realizację między innymi, .NET DeveloperDays.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dla uczestników na stronie internetowej: www.join-conference.com.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top