lets manage it2Let's Manage IT 2016

2 - 3 czerwca 2016 r., Gdynia

 

Zostaną poruszone aktualne wyzwania i najważniejsze tematy dla menedżerów IT, omówione najciekawsze trendy w zarządzaniu IT, spektakularne sukcesy polskich organizacji IT, koncepcje nowoczesnego menedżera IT. W trakcie konferencji nie zabraknie inspirujących wystąpień, nietuzinkowych prelekcji oraz ciekawych dyskusji. Weź udział w interaktywnych sesjach i wyjedź zainspirowany do działania!

Podczas konferencji odbędą się cztery ścieżki tematyczne:
  • IT Operational Excellence - trendy i praktyki doskonalenia operacyjnego organizacji. Jak proaktywnie podnosić jakość usług i procesów.
  • IT Manager as a Leader - rola przywództwa w zarządzaniu IT. Jak budować kompetencje prawdziwego lidera i tworzyć zmotywowane i efektywne zespoły IT.
  • Agility vs. Stability - sposoby szybkiego dopasowywania się do zmiennego otoczenia, nie zapominając o stabilności i bezpieczeństwie. 
  • Global IT in Poland - doświadczenia polskich zespołów IT, które zyskują coraz silniejszą pozycję w globalnych strukturach międzynarodowych korporacji.


Postaw na praktykę zamiast teorii, poznaj case study z rożnych branż i spędź czas w gronie menedżerów IT z czołowych, międzynarodowych organizacji.

Prelegenci, którzy wystąpią podczas konferencji to m. in.:

  • Kaimar Karu - Head of ITSM, AXELOS, 
  • Sebastian Drzewiecki - Head of Business Service Center, GSK,
  • Michał Rączka - IT Strategy & PM Vice Director, mBank, 
  • Eoin McCoy - Head of Poland, IG.


Na dwa dni przed właściwą konferencją odbędą się warsztaty, podczas których uczestnicy będą mogli zgłębić wiedzę z zakresu metodyk zarządzania projektami. Wszystkie warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

Podczas dwudniowej konferencji uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prelekcji praktyków oraz wymienić się wiedzą i doświadczeniem podczas warsztatów (Round Tables). W ramach konferencji odbędzie się pełna atrakcji impreza Networkingowa.

Cała konferencja odbędzie się w znakomitej lokalizacji, jaką jest Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront.

Bilety dostępne na stronie: http://konferencja.letsmanageit.pl/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top