Oswoić chmurę. Outsourcing IT i procesów biznesowych

8 czerwca 2016 r., Nowa Sól/k/Zielonej Góry,Parku Technologicznym Interior


Sinersio Polska, Impel Business Solutions i Park Technologiczny Interior wspólnie organizują konferencję pod hasłem: „Oswoić chmurę. Outsourcing IT i procesów biznesowych”. Głównym celem konferencji jest prezentacja dobrych praktyk związanych z outsourcingiem IT oraz procesów biznesowych.

Organizatorzy połączą siły, aby pokazać:
  • które procesy najkorzystniej outsourcować i jak sprawdzić opłacalność tych działań,
  • dlaczego chmura obliczeniowa ma wpływ na wydajność i efektywność procesów biznesowych,
  • do jakich projektów biznesowych zastosować model chmury,
  • jakie są prawne aspekty przetwarzania i przechowywania danych,
  • w jaki sposób zabezpieczyć dane o procesach biznesowych przed utratą,
  • jakie usługi wsparcia biznesu zapewniają prężnie działające parki technologiczne (centra technologii).

Jednym z ważnych punktów tego wydarzenia będzie „spacer w chmurach”, czyli zwiedzanie dostępnych stref jednego z najnowocześniejszych w Polsce obiektów typu data center, należącego do firmy Sinersio Polska.

Technologia jest fundamentem nowoczesnego biznesu, a biznes napędza rozwój technologii. Muszą się dobrze rozumieć, aby stworzyć wartość dodaną dla klienta. Efektywność procesów biznesowych jest uzależniona od technologii i od jakości usług świadczonych przez zewnętrznych dostawców. Dlatego na konferencję zapraszamy „biznesowe pary” – Prezesów i Szefów IT - CEO i CIO.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. W celu zgłoszenia udziału, należy wypełnić formularz: http://sinersio.com/oswoic-chmure/zglos-udzial/

Konferencja odbędzie się 8 czerwca 2016, w Parku Technologicznym Interior (Nowa Sól, k/Zielonej Góry), zlokalizowanym w jednej z najdynamiczniej rozwijających się stref ekonomicznych w Polsce.

Na konferencję zapraszają organizatorzy:

Sinersio Polska – firma specjalizująca się w dostarczaniu usług w obszarze nowoczesnych technologii IT (środowiska aplikacyjne dla systemów ERP i innych specjalizowanych, chmura Cloud4any (IaaS, PaaS, SaaS), kopie bezpieczeństwa danych firmowych, polityka bezpieczeństwa i ciągłości działania). Sinersio Polska posiada własny, niezawodny i bezpieczny obiekt data center zaprojektowany i wybudowany zgodnie z międzynarodowym standardem TIA-942 w klasie TIER III. http://sinersio.com/

Impel Business Solutions oraz Park Technologiczny Interior

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top