monitor logo erp 180Szczyt Produktywności

9 czerwca 2016 r., Wrocław

 
Szwedzkie firmy wytwórcze są symbolem najwyższej jakości produktów, sprawności, terminowości oraz szybkiej reakcji na potrzeby klientów. Ich przykłady stanowią inspirację dla wielu polskich przedsiębiorstw szukających sposobów na dalszą poprawę wyników biznesowych i rozwój w skali międzynarodowej.

Jak zwiększyć produktywność w swojej firmie? Jak optymalnie wykorzystywać zasoby przedsiębiorstwa, by sprostać wymaganiom klientów międzynarodowych? Co zrobić, by osiągnąć najwyższy poziom sprawności operacyjnej? … Te i inne pytania zadają sobie menedżerowie firm produkcyjnych dążący do skutecznego konkurowania na rynku.

Celem spotkania „Szczyt produktywności” jest odpowiedź na powyższe pytania i próba wypracowania najlepszych praktyk biznesowych pozwalających na realną poprawę wyników firmy i dalszą ekspansję na nowych rynkach. Wydarzenie będzie wypełnione ciekawymi prezentacjami oraz merytorycznymi dyskusjami. Spotkanie jest skierowane do osób odpowiedzialnych za zarządzanie kluczowymi obszarami przedsiębiorstwa produkcyjnego (procesami wytwarzania, logistyki, sprzedaży, jakości, rozwoju).

Podczas unikalnego spotkania goście będą mogli poznać przykłady szwedzkich firm skutecznie rozwijających swoją działalność w Polsce - Mobile Climate Control oraz Hanza Electronics. Menedżerowie firm opowiedzą w jaki sposób budują swoją przewagę konkurencyjną na rynku i jakie stosują rozwiązania pozwalające na poprawę ich produktywności. Przedstawią również jak zmieniło się funkcjonowanie prowadzonych przez nich przedsiębiorstw po wprowadzeniu zintegrowanych systemów wspomagających zarządzanie. Naświetlą także jak w praktyce funkcjonują kierowane przez nich firmy.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top