oracle 120Oracle Digital Day 2016

15 listopad 2016 r., Warszawa

 
Największa konferencja Oracle w 2016 roku będzie poświęcona omówieniu szerokiego spektrum zagadnień związanych z transformacją cyfrową systemów biznesowych.

Transformacja cyfrowa staje się faktem. Do niedawna intrygujący trend, dziś jest to całkowicie realne zjawisko i nowy imperatyw w prowadzeniu działalności organizacji. Obejmuje zarówno zmiany technologiczne (zastosowanie nowoczesnego oprogramowania, czy sprzętu komputerowego), jak i transformację modelu zarządzania w firmach, czy urzędach.

Oracle jak co roku organizuje jesienią konferencję, która będzie poświęcona omówieniu najnowszych trendów w informatyce biznesowej. W roku bieżącym wiodącym tematem jest transformacja cyfrowa systemów informatycznych, którą podejmują firmy przy użyciu nowoczesnych technologii – takich, jak Chmura, rozwiązania mobilne, Big Data, czy media społecznościowe - aby uzyskać większą wydajność swojego biznesu.

Największa konferencja technologiczna Oracle w roku 2016 odbędzie się 15 listopada w Warszawie pod nazwą Oracle Digital Day 2016 i obejmie szerokie spektrum problemowe w kilku ścieżkach tematycznych:
  • Sprzęt komputerowy - systemy programowo-sprzętowe, pamięci masowe, serwery i procesory
  • Projektowanie systemów IT – narzędzia deweloperskie
  • PaaS oraz IaaS – nowoczesne platformy technologiczne w Chmurze
  • Systemy EPM i ERP dostępne w modelu Cloud Computing
  • Rozwiązania HCM w modelu SaaS
  • Customer Experience - chmurowe rozwiązania do zapewniania doskonałych relacji z klientami


Wszystkie sesje będą bieżącym roku sprofilowane pod względem tematycznym zgodnie z zainteresowaniami poszczególnych grup odbiorców – takich, jak liderzy IT, finansów, HR, marketingu, sprzedaży i serwisów oraz deweloperów i projektantów oprogramowania.

Oracle Digital Day 2016, to także przykłady konkretnych wdrożeń systemów IT działających w modelu Chmury, sesje demo prezentujące działanie technologii cyfrowych na żywo oraz inspirujące dyskusje w gronie ekspertów, analityków i praktyków.

 

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top