enova365 2016LOGISTYKA I MAGAZYN: INNOWACJE I MEGATRENDY
Spotkanie ekspertami Biznes Trendy 2016 w Poznaniu, 25.10.2016

Jakie są najważniejsze trendy w logistyce w Polsce i jak wykorzystać je w codziennej pracy opowiedzą eksperci Instytut Logistyki i Magazynowania oraz analitycy firm informatycznych podczas spotkania „Biznes Trendy: LOGISTYKA I MAGAZYN” w dniu 25 października w Poznaniu.Spotkanie odbywa się w ramach projektu Biznes Trendy organizowanego przez enova365 oraz Dziennik Rzeczpospolita. Jest to cykl śniadań biznesowych w 6 miastach w Polsce przeznaczony dla kadry zarządzającej polskich firm, która chce być na bieżąco z nowymi trendami w biznesie i technologiach. Uczestnicy projektu Biznes Trendy otrzymują bezpłatnie wiedzę o rozwiązaniach branżowych i technologicznych podczas spotkań służących wymianie doświadczeń.

Podczas spotkania dr Waldemar Osmólski z ekspert Instytutu Logistyki i Magazynowania przedstawi megatrendy w zarządzaniu łańcuchem dostaw na podstawie raportu Logistyka w Polsce. Analitycy biznesowi z firmy Infotelecom sp. z o.o. opowiedzą również o rozwiązaniach technologicznych, które pomagają w codziennej pracy przy realizowaniu, planowaniu i kontroli zamówień, zarządzania stanem magazynowym i przepływem informacji wewnątrz przedsiębiorstwa. Swoim doświadczeniem w prowadzeniu zaawansowanej polityki cenowej na magazynie podzielą się przedstawiciele firmy Boehlerit, która zaliczana jest do wiodących producentów narzędzi skrawających z węglików spiekanych do obróbki drewna, tworzyw sztucznych i metali.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 25 października w CONCORDIA DESIGN przy ul. Zwierzynieckiej 3, w Poznaniu. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. Aby przystąpić do programu należy się zarejestrować na www.biznestrendy.eu/konferencje.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top