Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017
loading...

Mobilne zarządzanie produkcją

Twórcy ePlaneo, czyli innowacyjnej platformy pozwalającej na zarządzanie procesem produkcyjnym online, nie spoczywają na laurach. Po sukcesach pierwszych wdrożeń przyszedł czas na kolejną funkcjonalność - aplikację mobilną, która pozwala na nadzorowanie produkcji niemal z dowolnego miejsca na świecie, przy użyciu telefonu lub tabletu.


  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
ePlaneo, w przeciwieństwie do innych, drogich i skomplikowanych systemów do zarządzania produkcją, działa „w chmurze”, dając użytkownikom dostęp do informacji z każdego komputera podłączonego do internetu.

Teraz twórcy platformy poszli jednak jeszcze o krok dalej. Efektem ich prac jest nowa aplikacja mobilna, pozwalająca na kontrolę procesu produkcyjnego na telefonie czy tablecie.
Narzędzie to dedykowane przede wszystkim jest dla osób zarządzających firmą. Dzięki niemu zyskują oni wgląd w najważniejsze sprawy zakładu – plany produkcyjne, terminy realizacji zleceń czy aktualne i przyszłe procesy zachodzące w przedsiębiorstwie – wyjaśnia Marek Wasiuk, twórca ePlaneo.
W aplikacji znalazło się kilka niezbędnych funkcjonalności. Wśród nich jest chociażby wyszukiwarka zleceń, pozwalająca błyskawicznie odnaleźć wszystkie zadania – zarówno te zaplanowane, wykonywane, jak i zakończone.

Dzięki temu jeden rzut oka wystarczy, by np. określić, jakie produkty w danym dniu muszą zostać wyprodukowane, ile powinno ich być, do kogo ostatecznie trafią i jaka będzie wartość całej transakcji.

Nie mniej istotny jest podgląd zapotrzebowania, pozwalający na błyskawiczne określenie stanów magazynowych, co w istotny sposób przekłada się na wyższą efektywność wykorzystywania zapasów, niższe koszty oraz skrócenie czasu produkcji.
Z aplikacji mogą korzystać jednak nie tylko właściciele i osoby zarządzające firmą. Narzędzie to sprawdzi się także w pracy przedstawicieli handlowych, usprawniając obsługę klienta – mówi pomysłodawca ePlaneo.
I dodaje:
Dostępna „od ręki” lista maszyn pozwala bowiem na szybkie sprawdzenie godzin ich pracy oraz przyszłych wolnych terminów, dzięki czemu możliwe jest dokładne określenie terminu realizacji kolejnego zlecenia.
Darmową aplikację ePlaneo pobrać można zarówno ze sklepu Google Play (dla telefonów z systemem Android), jak i AppStore (system iOS).
loading...

 

Chmura czy… chmura?
Oto jest pytanie

Podchodząc do tematu Chmury, można wybierać między hurraoptymizmem a entuzjazmem. Fala zwolenników Chmury jest tak wielka, że ci, którzy usiłują choćby delikatnie powątpiewać w jej potrzebę i znaczenie, postrzegani są jak maruderzy, przywiązani do archaicznych rozwiązań. Takie zjawisko zawsze towarzyszy nowym technologiom i modelom biznesowym. Wystarczy spojrzeć na pierwsze lata XXI wieku…
 
loading...
loading...

DSR partnerem Microsoft w cyfrowej...

Optymalizacja procesów produkcyjnych, rejestrowanie postępów, harmonogramowanie produkcji oraz...

Anegis partnerem Microsoft w cyfrowej...

Planuj zasoby, analizuj łańcuch dostaw i integruj wszystkie procesy dzięki rozwiązaniom od ANEGIS...

Defro na drodze do Przemysłu 4.0

Podczas prezentacji możemy przyjrzeć się etapom dynamicznego rozwoju największego polskiego...

Produkcja 4.0 - transformacja pięciu...

Podczas konferencji Arena Produkcji 2018, Pan Janusz Pieklik podzielił się swoimi spostrzeżeniami...

ODL

Show Panel
20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
infor300x250
Show Panel
  • eqsystembaner