Szkolenia dla firm są jednym z najlepszych sposobów na przystosowanie przedsiębiorstwa do funkcjonowania w niepewnych czasach. Dzieje się tak, ponieważ każde takie szkolenie bezpośrednio wiąże się z podniesieniem kwalifikacji pracowników, a to jak wiadomo, zawsze odbywa się z korzyścią dla klientów, oraz dla pozycji firmy na rynku.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
 
Szkolenia dla firm – szansa na rozwój

„Kto nie idzie do przodu, ten się cofa” to jeden z najsłynniejszych cytatów autorstwa niemieckiego poety Johanna Wolfganga von Goethego. Gdy Goethe pisał te słowa (prawdopodobnie w latach 1796-1797), to raczej nie miał na myśli sytuacji na świecie na początku trzeciej dekady 21. wieku. Tym niemniej jego słowa są zaskakująco aktualne w postpandemicznej rzeczywistości, w której obecnie funkcjonuje miliony firm na całym świecie.

Niestety, obecnie jedynym pewnikiem jest to, że nastąpią spore zmiany. Trudno przewidzieć ich kierunek, a tym bardziej rezultat. Dlatego aby zmniejszyć ryzyko porażki, firmy próbują nadrobić czas stracony przez pandemię. Niektóre ograniczają koszty, inne delikatnie zmieniają profil swojej działalności, jeszcze inne stawiają na szybki rozwój, wychodząc z założenia, że tylko przewaga nad konkurencją zapewni im sukces na rynku. A niewiele jest lepszych sposobów na zdobycie przewagi biznesowej, niż skorzystanie z wartościowych szkoleń dla firm, prowadzonych przez doświadczonych, certyfikowanych specjalistów.

Oczywiście jeżeli tylko istnieje taka możliwość, warto zdecydować się na szkolenia, z których mogą skorzystać nie tylko menedżerowie. Podnoszenie kompetencji w firmie powinno obejmować pracowników wszystkich szczebli. Oferowanie dostępu do wiedzy wyłącznie niewielkiej grupce „wybranych” raczej nie zapewni przewagi na rynku. A już na pewno nie sprawdzi się w sytuacji, gdy konkurencja myśli inaczej i dba o wszystkich pracowników, a nie tylko o kadrę menedżerską.

Firmą, która oferuje kompleksowe szkolenia dla firm, jest krakowski Inprogress.

Szkolenia dla firm, menedżerów i szeregowych pracowników? Tylko w Inprogress!


Oferta Inprogress obejmuje swoim zakresem zarówno wybrane, jednorazowe szkolenia, jak i kursy oferowane w modelu subskrypcyjnym, czyli Inprogress Plus. Opcja jednorazowych szkoleń jest oczywista – to po prostu kompletny, niekiedy kilkudniowy kurs, dotyczący wybranego zagadnienia. Może to być bardzo szeroko rozumiane zarządzanie (organizacją, procesem, zmianą, ryzykiem itp.), może być coś związanego np. z inżynierią oprogramowania. Wybór jest ogromny.

O wiele ciekawszą opcją jest jednak subskrypcja w ramach programu Inprogress Plus. Dzięki niej klient może mieć nielimitowany dostęp do wszystkich kursów online w okresie dwóch lub sześciu miesięcy, w zależności od wybranego planu. Do tego materiały dodatkowe, webinary czy pomocnicze sesje z trenerami. Tak naprawdę jedynym realnym ograniczeniem są w tym przypadku możliwości czasowe klienta. Jeżeli tylko jakieś szkolenie właśnie się odbywa– subskrybent po prostu może z niego skorzystać. To fantastyczna opcja zarówno dla tych osób, którym zależy na indywidualnym rozwoju, jak i dla przedsiębiorstw oraz instytucji, które mogą opłacić takie szkolenie pracownikowi bez konieczności wysyłania go w kosztowną delegację.

Szkolenia dla firm oraz innych organizacji, które są dostępne w Inprogress, to fantastyczny sposób na podniesienie kompetencji – swoich lub podwładnych. Sprawdź już dziś!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top