TODISEpicor Software ogłosił nową nazwę dla Epicor ERP – Kinetic, wraz z 2021.1 - nową sekwencją wersjonowania, zastępującą 11.1.100.  To uaktualnienie to nie tylko ważny krok w rozwoju rozwiązań produkcyjnych, ale także stanowi całkowity rebranding rozwiązań ERP firmy Epicor. Zostało opracowane dla producentów przez producentów, dzięki czemu jest odpowiednio dostosowane do potrzeb klientów.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Kinetic jest przeznaczony do użytku w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu oraz jest w całości oparty na przeglądarce w chmurze, posiada prosty i łatwy w obsłudze interfejs, który oferuje funkcje zorientowane na poszczególne branże zwiększając ich automatyzację. Dodana została całkowicie nowa funkcja – Application Studio, która jest nie tylko przyjazna chmurze, ale także posiada możliwość dostosowywania kodów, co pozwala osadzać komponenty w sieci Web do celów e-commerce. Aplikacja zapewnia także swobodę w konfigurowaniu ekranów dzięki Visual Designer z funkcją prostego przeciągania, zaś układ strony dostosowuje się samoczynnie do rozmiaru okna przeglądarki.

Nowością są także ultraszybkie punkty końcowe interfejsu API specjalnie zaprojektowane do integracji Epicor EDI/Kinetic. Zapewniają one łączność w czasie rzeczywistym oraz wysyłkę komunikatów o napotkanych błędach.

Ulepszeniu uległa platforma Epicor Commerce Connect - nowoczesny design zapewnia lepszy wygląd i działanie, które ułatwiają obsługę systemu online. Wbudowano także Punch Out Capability – dodatek dla klientów z branży handlu elektronicznego B2B - Katalog Punchout jest obsługiwany przez dostawcę na ich stronie internetowej; kupujący użytkownicy końcowi mogą przejść bezpośrednio do witryny dostawcy, by wyszukać i zamówić interesujące ich pozycje.

Najnowsze wydanie Kinetic oferuje nowe funkcje w aplikacji MES. Obejmują one m.in. możliwość zamieszczania uwag dotyczących przestojów, re-klasyfikację usprawnień dotyczących przestojów, automatyczny wybór drukarki na podstawie typu etykiety, czy więcej raportów SSRS.

Nowością jest też Spreadsheet Server – wydajne rozwiązanie do raportowania w formacie Excel dla użytkowników chmury.

Kinetic to jedyne rozwiązanie chmurowe zaprojektowane z myślą o spełnieniu przez FDA wymagań dotyczących walidacji oprogramowania producentów urządzeń medycznych i które obsługuje przepisy CMMC w dziedzinie lotnictwa i obronności. Zwiększone zostało bezpieczeństwo i niestandardowe numerowanie w Enterprise Content Management dla producentów urządzeń lotniczych, obronnych oraz medycznych.

Źródło: www.todis.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top