itintegro logo2015Od niedawna, w Polsce dostępna jest chmurowa wersja systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central – następcy Microsoft Dynamics NAV. Nowości, jakie oferuje rozwiązanie dla sektora MŚP, zaprezentowane zostaną podczas cyklu spotkań biznesowych – Dynamics Business Forum on tour.

 REKLAMA 
 3 30 04 350x350 
 
Firmy z sektora MŚP inwestują w cyfrowe rozwiązania

Według badań przytaczanych przez Microsoft, aż 84 procent małych i średnich firm na świecie inwestuje bądź planuje inwestycje w rozwiązania cyfrowe. Wiąże się to z potrzebą poprawy ich konkurencyjności na rynku i lepszego dopasowania oferty do oczekiwań klientów.

Odpowiedzią Microsoft na potrzeby firm jest Dynamics 365 Business Central – kompleksowy pakiet aplikacji biznesowych wzbogacony o zaawansowane rozwiązania analityczne, sztuczną inteligencję (AI) i Internet Rzeczy. System ten będzie można poznać podczas spotkań Dynamics Business Forum on tour.

Dynamics Business Forum 2019 – miejsce, w którym biznes spotyka się z technologią

Dynamics Business Forum to cykl spotkań biznesowych, który został zorganizowany przez firmę IT.integro – strategicznego partnera Microsoft Dynamics 365, z myślą o przedstawicielach średniej wielkości firm poszukujących rozwiązań, które pozwolą im na rozwój i usprawnienie realizowanych procesów.

Spotkania odbędą się w 11 polskich miastach, w kwietniu i maju br. Będą one miały charakter śniadań biznesowych, w trakcie których eksperci omówią przyszłość systemów ERP w obliczu cyfrowej transformacji, wprowadzą uczestników do współczesnych trendów, omówią branżowe innowacje, metodyki wdrożeń, modele licencjonowania, koszty licencji i ścieżki migracji, a także przeprowadzą porównanie systemów ERP w modelu chmurowym, tradycyjnym i hybrydowym.

Na koniec, zaprezentują nowości, jakie pojawiły się w Dynamics 365 Business Central. Prelegenci pokażą nowy interfejs systemu ERP, różne możliwości dostępu, najciekawsze funkcjonalności, a także omówią, na czym polega integracja systemu z takimi rozwiązaniami jak Outlook, Power BI, PowerApps, Cortana, Microsoft Flow.

Dynamics 365 Business Central

Dynamics 365 Business Central jest kontynuacją systemu Microsoft Dynamics NAV. Obecnie dostępny jest w Polsce w wersji chmurowej, a już niebawem na rynku pojawi się w modelu tradycyjnym (on-premises).

Rozwiązanie jest nowoczesnym i kompleksowym systemem ERP podnoszącym efektywność zarządzania wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa, począwszy od finansów, sprzedaży, zakupów, obsługi klienta, aż po serwis i produkcję. Wyróżnia się intuicyjnością, łatwą obsługą i jest szybki we wdrożeniu.

Dynamics 365 Business Central jako nowoczesna platforma biznesowa oferuje szerokie możliwości skalowania i rozszerzania funkcjonalności o nowe moduły i aplikacje, ułatwiając jej dostosowanie do specyficznych wymagań branżowych, bez konieczności ingerencji w kod źródłowy.

Korzystając z szerokiego wachlarza dodatków i aplikacji dostępnych w Microsoft AppSource, rozwiązanie można rozbudowywać i dostosowywać do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. System oferuje nowoczesny i intuicyjny interfejs użytkownika, spójne środowisko pracy, wbudowane narzędzia do analityki biznesowej i obsługi przepływów pracy, a także szerokie możliwości integracji.

Rejestracja na Dynamics Business Forum

Rejestracja na spotkania jest możliwa na stronie www.dynamicsbusinessforum.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top