S&T przejmuje BEELC

S&T ERPS&T zmierza do uzyskania pozycji lidera dostawcy rozwiązań ERP na rynku polskim. Przejęcie firmy BEELC pozwoli S&T poszerzyć kompetencje w zakresie rozwiązań ERP w Europie Wschodniej i Centralnej, a w szczególności w Polsce.

Firma S&T od ponad 10 lat dostarcza i wdraża oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwami. Działające w ramach struktury S&T Centrum Kompetencyjno-Wdrożeniowe ERP, powstałe pod koniec 2003 roku, odpowiada za rozwój aplikacji dla przemysłu. Oferowane przez Centrum usługi obejmują wdrożenie, outsourcing i obsługę systemów oraz platform różnych dostawców.

BEELC Polska zajmuje się wszechstronną opieką nad polskimi użytkownikami systemów SSA ERP. Oferta BEELC obejmuje dostawę produktów i usług takich jak: lokalizacja systemów SSA, usługi konserwacji i wsparcia, asystę wdrożeniową oraz usługi techniczne dla partnerów i użytkowników końcowych.

Obecnie S&T w Polsce może pochwalić się ponad 40-osobowym działem specjalizującym się we wdrożeniach ERP i Business Intelligence„Wzbogacenie portfolio S&T o usługi BEELC pozwoli nam oferować jeszcze lepsze wsparcie i rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów”, powiedział Patrick Flanagan, Prezes Zarządu S&T Services Polska Sp. z o.o. i dodał: „Nasza strategia przejęć jest jasno określona, jej ważnymi elementami są: koncentracja na wcześniej rozwiniętych usługach, powiększenie udziału w rynku przemysłowym, usług finansowych i handlu detalicznego oraz administracji publicznej, a także w sprzedaży do klientów międzynarodowych. Wiedza firmy BEELC wsparta jej doświadczeniem rynkowym pozwoli S&T na rozszerzenie portfolio rozwiązań i usług w zakresie systemów ERP”. 

Strony uzgodniły, że wartość transakcji nie zostanie ujawniona.

Źródło: www.snt.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top