Bezpłatne seminaria Sage Symfonia w lutym 2006r.

SAGE Symfonia ERPSage Symfonia - wiodący producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie oraz usług informatycznych dla sektora MSP zaprasza w lutym br. na bezpłatne seminaria w największych miastach Polski: Podatki w 2006 roku - ich kompleksowai bezpieczna obsługa w systemach SYMFONIA(r) Premium.

W czasie spotkań omówione zostaną zmiany dotyczące nowelizacji przepisów prawa podatkowego
na 2006 r. oraz wybrane problemy nurtujące podatników, m.in.:

  • znowelizowana ustawa o podatku od towarów i usług,
  • podatek dochodowy od osób prawnych
  • podatek dochodowy od osób fizycznych
  • korekta rozliczeń podatku należnego i naliczonego
  • różnice kursowe w ujęciu bilansowym i podatkowym
  • amortyzacja środków trwałych w ujęciu bilansowym i podatkowym.

Agenda podzielona została na część teoretyczną prowadzoną przez ekspertów - doradców podatkowych i wykładowców Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz praktyczną - w formie prezentacji wybranych zagadnień podatkowych w Systemach SYMFONIA(r) Premium, prowadzoną przez specjalistów z Sage Symfonia.


Uczestnictwo w seminarium premiowane będzie 10% rabatem na zakup dowolnego programu SYMFONII(r) Premium oraz prezentami - niespodziankami. Spotkania uatrakcyjnią konkursy
z nagrodami oraz degustacja markowych win, przygotowana  wspólnie z firmą Grand Cru.

Pierwsze seminarium już 7 lutego br. w Warszawie. Wstęp wolny po wypełnieniu i odesłania formularza zgłoszeniowego. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowe informacje dotyczące seminariów oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej www.symfonia.pl.

Źródło: www.symfonia.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top