Epicor® wyróżniony przez Progress Software jako „najszybciej rozwijający się partner”

Epicor|ScalaFirma Epicor Software Corporation, w Polsce funkcjonująca pod nazwą Epicor|Scala, czołowy dostawca zintegrowanego oprogramowania dla średnich przedsiębiorstw, poinformowała o uzyskaniu od Progress Software Corporation wyróżnienia dla najszybciej rozwijającego się partnera („Fastest Growing Partner”) roku 2005. Jest to już czwarte z rzędu wyróżnienie przyznane przez Progress firmie Epicor i tym razem dotyczyło ono zastosowania technologii Progess w rozwiązaniach do obsługi produkcji - Vantage 8.0 i Vista 8.0.

Progress Software Corporation jest globalnym dostawcą oprogramowania infrastruktury aplikacji, umożliwiającego opracowywanie, wdrażanie i integrowanie aplikacji biznesowych oraz zarządzanie nimi. Rokrocznie, podczas zjazdu partnerów aplikacyjnych (Application Partners), firma przyznaje swoje nagrody za wspólny wkład w dostarczanie klientom rozwiązań o najwyższej jakości oraz zaangażowanie w inicjatywy rynkowe. Podczas tegorocznego spotkania w Marco Island na Florydzie, partnerzy aplikacyjni, tacy jak Epicor, zostali docenieni za swoje nowatorskie rozwiązania wykorzystujące technologię Progress® OpenEdge®.

 

Firma Epicor była jedną z sześciu nagrodzonych, wybranych spośród ponad 840 partnerów firmy Progress ubiegających się o to wyróżnienie. Wyróżnienie dla firmy Epicor zostało przyznane już po raz czwarty z rzędu; w tym roku została ona nagrodzona za osiągnięty sukces i za umiejętność wyprzedzania potrzeb rynku dzięki zastosowaniu najnowszych technologii (Progress OpenEdge oraz Microsoft .NET) w swoich rozwiązaniach do obsługi produkcji — Vantage 8.0 i Vista 8.0. Oba te rozwiązania są oparte na architekturze SOA i zoptymalizowane pod kątem wysokiej wydajności oraz współpracy w ramach globalnego łańcucha dostaw.

„Epicor jest wiodącym dostawcą produktów o najwyższej jakości dla przemysłu wytwórczego. Firma ta nieustannie wprowadza nowe, przełomowe technologie, aby zapewnić swoim klientom najbardziej konkurencyjne spośród dostępnych rozwiązań” — powiedział Justin Wright, Wiceprezes ds. Operacyjnych w firmie Progress. „Cieszymy się, mogąc narodzić firmę Epicor za jej nowatorskie wykorzystanie rozwiązań OpenEdge Platform oraz Sonic Enterprise Service Bus (ESB) w realizacji strategii tworzenia architektury zorientowanej na usługi (SOA)”. 

 „Jesteśmy niezwykle usatysfakcjonowani kolejnym wyróżnieniem przyznanym nam przez firmę Progress za nasze osiągnięcia w dostarczaniu klientom nowatorskich, najlepszych w branży rozwiązań dla przedsiębiorstw” — powiedział George Klaus, prezes i dyrektor generalny firmy Epicor.  „Wyróżnienie dla najszybciej rozwijającego się partnera ma szczególne znaczenie, ponieważ utrzymujemy stały wzrost i rozszerzamy działalność, dostarczając producentom z sektora średnich przedsiębiorstw rozwiązania o naprawdę światowym zasięgu i niskich całkowitych kosztach utrzymania (TCO)”

Źródło: www.epicor.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top