O informatyczny kontrakt z Zabrzańskimi Zakładami Mechanicznymi walczą dwie firmy

Zabrzańskie Zakłady Mechaniczne S.A. (ZZM), producent kombajnów górniczych, przygotowują się do wdrożenia systemu klasy ERP - wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Wybór dostawcy aplikacji nastąpi w przyszłym miesiącu.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 


Obecnie spółka jest na etapie wyboru systemu. Marek Kubiak, kierownik działu informatyki Zabrzańskich Zakładów Mechanicznych, tłumaczy, że zanim zapadnie decyzja o wyborze właściwego oprogramowania, przedstawiciele spółki muszą odwiedzić kilka zakładów w kraju w ramach wizyt referencyjnych.

- Obecnie rozpatrujemy oferty dwóch dostawców. Tylko oni posiadają referencje w branży i ich systemy mają wymagane przez nas funkcjonalności. Zależy nam na systemie, który szczególnie sprawdza się w naszej branży - mówi Marek Kubiak.

Szef działu informatyki ZZM nie zdradza, czyje oferty są na "krótkiej liście" oferentów oprogramowania. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że chodzi o systemy firm BPSC i IFS.

Wybór dostawcy aplikacji ERP będzie dokonany prawdopodobnie w połowie listopada 2006 roku. Zakładany czas wdrożenia systemu to 1,5 roku.

W ZZM z systemu będzie korzystać 211 użytkowników. W całej grupie ZZM (należą do niej spółki Bremasz, Dozut-Tagor, Tagor oraz spółki grupy Kopex), użytkowników ma być znacznie więcej.

Źródło: www.wnp.pl
Autor: Adam Brzozowski

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top