Bonair - numer 1 w rankingu Microsoft

Firma Bonair SA po raz kolejny potwierdziła swoje kompetencje na rynku dostawców systemów ERP zajmując pierwsze miejsce w Rankingu Partnerskim Microsoft Dynamics. Ta klasyfikacja jest podsumowaniem działalności firm partnerskich Microsoft w roku finansowym 2007 zakończonym przez Microsoft 30 czerwca.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 

Organizator konkursu wysoko ocenił uzyskane wyniki sprzedaży produktów Microsoft Dynamics. Pozycja Bonair SA jest dowodem profesjonalizmu oraz niezmiennie wysokiej jakości oferowanych usług. Dodatkowo Bonair SA został uhonorowany wyróżnieniem w konkursie Partner Roku.

Jest to prestiżowe wyróżnienie naszych umiejętności sprzedażowych oraz kompetencji wdrożeniowych. Szczególnie cieszy nas fakt, iż od kilku już lat jesteśmy na podium w Rankingu Partnerów Microsoft oraz w konkursie Partner Roku, co potwierdza naszą systematyczność w działaniu na rynku rozwiązań biznesowych - mówi Robert Skrzypczak, Dyrektor Działu Wsparcia Sprzedaży firmy Bonair SA. Oznacza to, że w tak dynamicznej branży, jaką jest szeroko rozumiane IT, stały rozwój i elastyczne reagowanie na potrzeby rynku są kluczem do uzyskania wysokiej oceny zarówno u klientów, jak i u naszych partnerów biznesowych.

Wskaźnikami analizowanymi w Rankingu Partnerskim były m. in.: liczba case studies, roczny przyrost uzyskanych certyfikatów, wzrost liczebny konsultantów, liczba nowych klientów i wolumen sprzedaży, działania presales oraz marketingowe.

Źródło: BONAIR

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top