Do ICG przeszło 11 pracowników Sygnity

 Potwierdziły się doniesienia "Pulsu Biznesu" o rozłamie w Sygnity, firmie powstałej z połączenia Computerlandu i Emaksu. W trzy dni po zmianie na stanowisku prezesa spółki, 11 pracowników przeszło do poznańskiej firmy ICG Wdrożenia SAP. Osoby, które przeszły do ICG tworzyły w Sygnity dział automatyki bankowej. Jak donosi komunikat ICG, teraz zajmą się rozwojem nowych kompetencji firmy w zakresie automatyki i rozwiązań samoobsługowych do systemów ERP.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 

Bartosz Jabłoński, dyrektor ds. strategii rozwoju ICG, twierdzi, że spółka do końca roku zamierza zatrudnić kolejnych 30 osób.ICG

Wdrożenia SAP zatrudnia teraz 80 osób. W czerwcu 2007 r. stanowisko dyrektora generalnego firmy objął Andrzej Bigaj, który odszedł z konkurencyjnej firmy - także z Poznania, i także specjalizującej się we wdrożeniach SAP - BCC.

Według informacji "PB" w Sygnity zapanował rozłam związany m.in. z połączeniem dwóch podmiotów, a także spowodowany biurokracją, jaka powstała, gdy Computerland wdrożył program naprawczy ograniczający koszty.

Zażegnaniem rozłamu i konfliktów wewnętrznych ma zająć Piotr Kardach, były prezes Emaksu, powołany na szefa Sygnity przez radę nadzorczą. Wkrótce na łamach wnp.pl przedstawimy komentarz przedstawiciela Sygnity na temat odejścia pracowników działu automatyki bankowej. Firma ICG Wdrożenia SAP istnieje na rynku od 1998 roku. Początkowo oferowała doradztwo w zakresie aplikacji Oracle Financials - systemu klasy ERP. Od 2000 roku funkcjonuje jako ICON Consulting Group sp. z o.o. z rozszerzonym zakresem usług o produkty SAP.

Źródło: www.wnp.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top