ERP dla Hydrobudowy 9

 Firma ICG Wdrożenia SAP podpisała umowę z firmą HYDROBUDOWA 9 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Spółka Akcyjna dotyczącą kompleksowego wsparcia systemu ERP SAP funkcjonującego w przedsiębiorstwie. W ramach współpracy ICG wdroży także nowe metody pomiaru wyników według międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej (MSSF), które zostaną przyjęte w całej organizacji. Umowa została podpisana na okres 2 lat.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 

„Jedną z kluczowych cech w naszej branży jest konieczność zarządzania bardzo dużymi projektami. Nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia spowodowane niewłaściwym działaniem systemu. Dlatego zdecydowaliśmy się rozpocząć współpracę z firmą ICG, która odpowiedzialna będzie za wsparcie systemu SAP w całym przedsiębiorstwie.” – powiedział Łukasz Piotr Szymański, Kierownik Działu IT przedsiębiorstwa inżynieryjno-budowlanego Hydrobudowa 9. Celem realizowanego projektu jest zapewnienie ciągłości pracy systemu oraz jego optymalizacja zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Wdrożenie rachunku MSR umożliwi precyzyjne zarządzanie kosztami i śledzenie rzeczywistych kosztów funkcjonowania firmy. Firma Hydrobudowa 9 z Poznania należy do czołówki firm budownictwa specjalistycznego. Świadczy usługi budowlane w obszarze ochrony środowiska, hydrotechniki oraz budownictwa kubaturowego, drogownictwa i mostownictwa. W skład spółki wchodzi również Zakład Produkcji Urządzeń dla oczyszczalni ścieków. Przedsiębiorstwo świadczy również usługi jako Generalny Wykonawca oraz Inwestor Zastępczy w systemie budowy „pod klucz”.

Źródło: www.icg.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top