CSF - Microsoft Dynamics AXCSF przejmuje opiekę nad systemem ERP w IGLOO

 Producent Urządzeń Chłodniczych i Gastronomicznych - Igloo - dołączył do grona Klientów CSF Polska. Umowa obejmująca wsparcie i opiekę nad systemem ERP  Microsoft Dynamics Ax 3.0 oraz stworzenie dodatkowych funkcjonalności została podpisana na rok z możliwością automatycznego przedłużenia na kolejne okresy.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 

Oferta CSF Polska została wybrana ze względu na dotychczasową owocną współpracę w zakresie szkoleń kluczowych i końcowych użytkowników, opieki nad posiadanymi licencjami oraz bieżącej pomocy przy rozwiązywaniu palących problemów.

Wsparcie jest usługą unikalną na rynku z której bardzo chętnie korzystają Klienci z którymi współpracowaliśmy podczas procesu wdrożenia systemu oraz tacy dla których współpraca z dotychczasowymi partnerami z różnych powodów nie przebiegała pomyślnie, a zależy im na niezawodnym działaniu i dalszym rozwoju wybranych rozwiązań z rodziny Microsoft Dynamics tak jak w przypadku firmy Igloo.

W ramach usługi wsparcia CSF Polska zapewnia swoim Klientom opiekę sprawowaną przez dedykowany do tego celu zespół najlepszych specjalistów o wieloletnim doświadczeniu którego celem jest wpieranie Klienta w jego bieżącej działalności oraz opracowywanie na jego potrzeby dodatkowych funkcjonalności optymalizujących poszczególne obszary funkcjonowania firmy.

Źródło: www.csf.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top