Laur Białego Tygrysa dla IFS

IFS Poland został uhonorowany Laurem Białego Tygrysa. Laur dla IFS przyznano za wdrożenia systemów  usprawniających zarządzanie w oparciu o możliwości, które daje informatyka i technologie IT w energetyce polskiej.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 

Agencja Promocji Energii i redakcja miesięcznika „Energia. Poradnik producenta i użytkownika” już po raz jedenasty zorganizowały wspólnie konkurs na nowatorskie wyroby, technologie lub inne przedsięwzięcia związane z branżą energetyczną.Wyniki tego konkursu ogłoszone zostały w Warszawie podczas konferencji EUROPOWER 2007.

Laur Białego Tygrysa przyznawany jest wybitnym osobom z branży energetycznej oraz producentom, inwestorom, dystrybutorom i wszystkim tym firmom, które wprowadzają nowe rozwiązania służące polskiej elektroenergetyce i społeczeństwu, za nowatorskie wyroby i rozwiązania z zakresu organizacji pracy, marketingu i obsługi klientów.

Firma IFS Poland otrzymała to wyróżnienie za wdrażanie systemu wspomagającego zarządzanie - IFS Applications (15 lat współpracy i partnerstwa z polskim sektorem energetyki). System wykorzystywany jest obecnie w 23 przedsiębiorstwach energetycznych w Polsce. Energetyka jest traktowana przez IFS jako branża strategiczna. Klientami IFS w tym sektorze na świecie są m.in. elektrownie jądrowe Barsebäck (Szwecja), OKG (Szwecja) i Qinshan (Chiny), operatorzy sieci przesyłowych tacy jak Rosyjska Sieć Elektroenergetyczna (Rosja), Svenska Kraftnät (Szwecja), Statnett (Norwegia) i TenneT (Holandia), jak również zakłady energetyczne:Trondheim Energi (Norwegia), Hafslund (Norwegia) oraz Vaxjo Energi (Szwecja).

IFS ponad 20 lat dostarcza rozwiązania, kompleksowo wspierające procesy biznesowe w energetyce. Firmy analityczne takie jak Gartner, AMR Research i ARC zaliczają funkcjonalności IFS Applications do zarządzania usługami, remontami i utrzymania ruchu do grona najlepszych na rynku. Według biura badawczo-analitycznego DiS, IFS w Polsce zajmuje pierwsze miejsce pod względem liczby instalacji systemów klasy ERP w przedsiębiostwach energetyki wytwórczej. W rankingu udziału w rynku oprogramowania klasy ERP, IFS Poland plasuje się na trzecim miejscu. Do grupy firm korzystających z IFS Applications należą m.in. Południowy Koncern Energetyczny, BOT Elektrownia Bełchatów, Vattenfall Heat Poland, Elektrownia Kozienice, Zespół Elektrowni Ostrołęka i Dalkia Poznań.

Źródło: www.ifs.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top