Rekordowe wyniki DST i wzrost rynku rozwiązańkadrowo-płacowych w 2007

 Wzrost przychodów o 12,5 proc. i 20 nowych kontraktów. DST, jedyna w Polsce firma specjalizująca się wyłącznie w tworzeniu i wdrażaniu systemów kadrowo-płacowych, osiągnęła w 2007 roku rekordowe wyniki w swojej historii.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 

Firma stworzyła, rozwija i wdraża dwa sztandarowe rozwiązania HR. Pierwszą z nich jest AX People, moduł kadrowo-płacowy będący elementem Microsoft Dynamics AX, systemu ERP Microsoft. Drugim rozwiązaniem DST w zakresie aplikacji kadrowo-płacowych jest aplikacja BaaN HR.

Oba rozwiązania oferowane przez DST są kompatybilne z dostępnymi w Polsce systemami ERP (wspomagającymi zarządzanie przedsiębiorstwami).

- Mijający rok okazał się, zgodnie z naszymi oczekiwaniami i prognozami, rekordowym pod względem liczby zapytań ofertowych. Jednak to wiodące rozwiązania oraz ścisła specjalizacja są źródłem naszej przewagi konkurencyjnej i powodem rekordowych wyników firmy w mijającym roku. Klienci decydując się na zmianę stosowanego dotąd systemu lub wdrażając po raz pierwszy zaawansowany system kadrowo-płacowy nie chcą ryzykować - mówi Krzysztof Sromek, prezes DST.

Liczba kontraktów zawartych przez DST w 2007 roku była wyższa o 11 proc. w stosunku do roku poprzedniego. Projekty dotyczyły wdrożenia rozwiązań HR zarządzających łącznie blisko 10 tysiącami pracowników. Wiodącymi klientami DST w 2007 roku były duże firmy. Firma wdrożyła swoje rozwiązania m.in. w warszawskim Hotelu Hilton, spółkach Grupy Apator, czy w Suedzucker Polska, wiodącym producencie cukru w Unii Europejskiej. Największą grupę kontrahentów DST w 2007 roku stanowiły firmy usługowe.

Najbardziej zauważalną tendencją na rynku wdrożeń modułów HR w mijającym roku była migracja użytkowników systemów kadrowo-płacowych, którzy zastępowali standardowe moduły HR wchodzące w skład wykorzystywanych systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, alternatywnymi rozwiązaniami.

Aplikacje HR autorstwa DST zarządzają sprawami pracowniczymi m. in. Mittal Steel Poland, Suedzucker Polska, ABB, Alstom, Hoop, Grupy Kęty, Suzuki Motor Poland, Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych, Aluminium Konin - IMPEXMETAL SA., APATOR SA., Multimedia Polska, Pekaes Transport czy Banku Pocztowego.

W 2007 roku DST zanotowała przychody rzędu 4,5 mln. zł, o 12,5 proc. wyższe niż w roku poprzednim.

Źródło: www.dst.com.pl  

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top