Automatyzacja procesów w ramach aplikacji Lawson

 Lawson Software (Nasdaq: LWSN) poinformował o udostępnieniu rozwiązania ProcessFlow Integrator stanowiącego rozszerzenie systemu Lawson M3 Enterprise Management. ProcessFlow Integrator został stworzony, aby pomóc przedsiębiorstwom w tworzeniu procesów biznesowych i określaniu sposobu, w jaki użytkownicy dzielą się informacjami w ramach korzystania z aplikacji Lawsona, programów innych dostawców, a także podczas bezpośredniej współpracy z partnerami, kontrahentami i klientami. Informacja o nowym narzędziu została upubliczniona podczas spotkania 2008 Lawson Conference and User Exchange (CUE) w Las Vegas.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 

Nowe rozwiązanie wyposażono w funkcje wspomagania pracy grupowej i koszyka zadań, które stanowią uzupełnienie pakietu Lawson Smart Office Suite, który także zaprezentowano po raz pierwszy podczas CUE. ProcessFlow Integrator to rozwiązanie oparte na usługach sieciowych dostępne dotąd w ramach systemu Lawson S3 Enterprise System (dla przedsiębiorstw usługowych). Przez ostatnie 5 lat korzystali z niego klienci Lawsona zajmujący się ochroną zdrowia, usługami publicznymi i finansowymi. Nowy produkt otwiera szereg możliwości przed klientami z branż produkcyjnej i dystrybucyjnej z całego świata.

ProcessFlow Integrator to narzędzie służące do automatyzacji procesów biznesowych w ramach aplikacji Lawsona koncentrujących się na usprawnianiu procesów sterowanych zdarzeniami (z ang. event-driven). Przykładowo – ProcessFlow Integrator ma ułatwić firmom stworzenie elektronicznego systemu pracy grupowej dla takich typowych zadań, jak chociażby zmiana płacy albo stanowiska pracownika dokonywana przez dział kadrowy. Rozwiązanie Lawsona pozwala także wesprzeć automatyzację procesów w ramach typowych działań w obrębie łańcucha dostaw, w tym sposobu, w jaki otrzymywane, przechowywane i używane są nieprzetworzone materiały. Procesy wymienione w tych przykładach są następnie kierowane na z góry określoną ścieżkę zgodną z regułami biznesowymi w danej firmie. Użytkownicy mają możliwość nanoszenia poprawek do automatycznych procesów dzięki komponentowi ProcessFlow Designer wyposażonemu w graficzny interfejs pozwalający na pracę metodą „przeciągnij i upuść”. Wszystko po to, aby móc tworzyć alternatywne obiegi procesów bez konieczności rozumienia języków programistycznych.

ProcessFlow Integrator pomaga uprościć integrację aplikacji Lawsona z produktami innych dostawców. Przede wszystkim „odblokowuje” on dane w miejscu, w którym są przechowywane i pozwala na ich użycie w innym programie. Zawiera także IBM WebSphere Transformation Extender, narzędzie pomagające dostarczyć spójne dane na temat tego, czy określone informacje są zawarte w zewnętrznej usłudze sieciowej, czy też w aplikacji używanej przez dział kadrowy, finansowy, dostawczy lub w jakimkolwiek innym programie dla przedsiębiorstw.

– ProcessFlow Integrator pozwala na rozprawienie się z wieloma bólami głowy dotyczącymi procesów biznesowych, z którymi borykają się firmy z branży produkcyjnej i dystrybucyjnej – stwierdził Pramod Mathur, dyrektor produktu ds. technicznych w firmie Lawson Software. – ProcessFlow Integrator nie tylko pomaga przedsiębiorstwom w zredukowaniu liczby procesów wykonywanych ręcznie. Stwarza także możliwość zwiększenia dokładności informacji posiadanych przez firmę, co pozwala na ograniczenie liczby błędów w zamówieniach i fakturach – dodał Pramod Mathur.

Źródło: www.lawson.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top