System ERP Comarch ALTUM nagrodzony

 System ERP Comarch ALTUM  po raz kolejny został doceniony przez międzynarodowe jury i znalazł się wśród laureatów konkursu „Microsoft Partner Program Awards 2008” jako zwycięzca kategorii „ISV / Software Solutions”. Nagrody zostaną wręczone podczas konferencji dla partnerów Microsoft – Worldwide Partner Conference 2008, organizowanej w dniach 7-10 lipca 2008 w Houston w Texasie.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 

Celem konkursu „Microsoft Partner Program Awards” – organizowanego corocznie dla producentów oprogramowania, a zarazem partnerów giganta z Silicon Valley – jest uhonorowanie tych firm, które dostarczają najbardziej innowacyjne rozwiązania tworzone na bazie narzędzi Microsoft. Zwycięzców 23 konkursowych kategorii wyłoniono z grona 47 000 firm z całego świata. Systemy oceniano pod względem dopasowania do potrzeb i oczekiwań klientów, rozwiązania ich problemów biznesowych oraz innowacyjności.

Bardzo cieszy nas nagroda ISV/Software Solutions Partner of the Year, którą Microsoft przyzna Comarch SA za produkt Comarch ALTUM na światowej konwencji w Houston w USA w lipcu tego roku. Comarch SA ponosi bardzo duże nakłady inwestycyjne na prace badawczo-rozwojowe, starając się być w światowej czołówce producentów oprogramowania dla przedsiębiorstw. Przykładem pozytywnego wyniku tych prac jest system Comarch ALTUM, opracowany w najnowszych narzędziach Microsoft. Umożliwia on w przystępnej cenie wdrożenie w firmach małych i średniej wielkości funkcjonalności takich, jak konfigurowalny Work Flow i Business Intelligence, które do tej pory były dostępne wyłącznie dla dużych korporacji. Ergonomia i orientacja procesowa systemu są wynikiem ponad piętnastu lat doświadczeń Comarch w produkcji systemów ERP dla przedsiębiorstw. Przygotowanie produktu innowacyjnego na poziomie światowym było możliwe dzięki wieloletniej i głębokiej współpracy obu firm. W ramach partnerstwa strategicznego inżynierowie Comarch mieli stały dostęp do najnowszych, przedkomercyjnych technologii Microsoft opracowywanych w laboratoriach w Redmond – powiedział profesor Janusz Filipiak, Prezes Zarządu Comarch SA.

Nagroda od Microsoft to już trzeci międzynarodowy sukces nowego systemu ERP firmy Comarch. Zaledwie kilka tygodni po swojej światowej premierze w marcu br. Comarch ALTUM otrzymał wyróżnienie „Innovations Produkt” w konkursie na najbardziej nowatorski system ERP organizowanym w czasie targów CeBIT. Prestiżową nagrodę oraz tytuł „Best Solution Provider Product / Solution” przyznano Comarch ALTUM również w czasie konferencji Gartnera „IT ChannelVision Europe 2008”, podczas której najnowsze rozwiązanie Comarch zdobyło uznanie jury i większości menedżerów z blisko 200 firm branży IT z całego świata.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top