itelligence administruje pakietem SAP ERP w Sanpolu

 Sanpol zdecydował się oddać administrację środowiskiem SAP w outsourcing firmie itelligence. Umowa obejmuje wsparcie w zapewnianiu wydajności i dostępności środowisk SAP ERP oraz SAP BI (Business Intelligence). W ramach współpracy Sanpol korzysta z usług Administratora Doskonałego z itelligence. Dzięki temu nie musi poszukiwać własnego specjalisty.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 

Administrator Doskonały jest odpowiednikiem doświadczonego, wyszkolonego administratora SAP. Wielomiesięczne cykle szkoleniowe i kilkanaście lat doświadczeń w swojej dziedzinie gwarantują mu szerokie spektrum wiedzy. Jego czas pracy znacznie wykracza ponad standardowy czas administratora – pracuje w tygodniu od 7:00 do 22:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Nie jeździ na urlopy. W rzeczywistości za wirtualnym omnibusem kryje się 5 specjalistów delegowanych z zespołu administratorów itelligence. Z ich kompetencji i czasu Sanpol korzysta w zależności od potrzeby.

Na przykładzie Sanpolu naocznie widać jak wiele korzyści może odnieść klient wspierany przez Administratora Doskonałego z itelligence. – mówi Marek Szczerba, Kierownik Działu BC w itelligence Sp. z o.o. – Administrator ten nie naraża Sanpolu na eksperymenty ze środowiskiem SAP, ma wieloletnie doświadczenie i wiedzę na ten temat. Jest dostępny w godzinach potrzebnych klientowi, nie choruje, nie wykorzystuje wolnych dni i nie jeździ na urlopy. Dodatkowo Sanpol nie musi angażować sił i środków w rekrutację trudno dostępnego na rynku pracy specjalisty ds. administracji SAP.

Do administracji rozwiązania SAP w Sanpolu itelligence wykorzystuje SAP Solution Managera. Jest to platforma administracji, monitoringu i wsparcia systemów SAP, gwarantująca ich najwyższy poziom dostępności i wydajności, a także umożliwiająca ich modyfikowanie i aktualizowanie. Sanpol korzysta ze współdzielonego dla klientów itelligence SAP Solution Managera, oszczędza także czas i zasoby związane z instalacją, konfigurowaniem i zarządzaniem platformą SAP Solution Manager.

Szczególnie doceniamy w itelligence elastyczne podejście. Administratorowi Doskonałemu możemy nie tylko narzucać dogodne dla nas godziny pracy, ale także interesujący nas zakres. Chcieliśmy oddać w outsourcing wyłącznie usługę administracji SAP, ale już opiekę nad systemami operacyjnymi sprawujemy sami. – mówi Krzysztof Kasperek, Dyrektor ds. Informatyki w Sanpol Sp. z o.o. – itelligence bez zastrzeżenia przyjęło taki podział prac, choć ma doświadczenia w kompleksowym wsparciu - również w obszarach administracji systemowej i serwerowej.?

Sanpol korzysta z systemów ERP i Business Intelligence firmy SAP od 2006 roku. Z rozwiązania korzysta 270 użytkowników. Zakres umowy wsparcia obejmuje monitorowanie dostępności systemu, monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych, monitorowanie wydajności systemu, udostępnienie współdzielonego SAP Solution Managera, instalację poprawek oraz wykonywanie kopii systemu.

Źródło: www.itelligence.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top