Systemy ERP w leasingu

 TETA rozpoczęła współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym. Dzięki partnerskiej umowie klienci spółki uzyskali możliwość finansowania za pomocą leasingu swoich inwestycji w oprogramowanie i usługi oferowane przez wrocławskiego producenta.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 

Ograniczone budżety przedsiębiorstw powodują, że strategiczne inwestycje w IT są dla wielu podmiotów nieosiągalne. Niedostatek środków finansowych bardzo często zmusza menedżerów do zakupu tańszych, ale też i uboższych funkcjonalnie rozwiązań. Dlatego też zdecydowaliśmy się na stałą współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym. Nasza firma oferuje pakiet klasy ERP – nowoczesne narzędzie wspomagające zarządzaniem przedsiębiorstwem, a EFL zapewnia optymalne warunki finansowania całego projektu – mówi Robert Gołuński, wiceprezes ds. sprzedaży w TETA.

Oferta skierowana do średnich i dużych przedsiębiorstw umożliwia sfinansowanie zarówno zakupu licencji i wdrożenia oprogramowania TETY, jak i innych produktów i usług oferowanych przez wrocławskiego producenta. Kompleksowa oferta dopasowana jest za każdym razem do potrzeb i możliwości finansowych firm, a uproszczone procedury, minimalna ilość dokumentów i formalności sprawiają, iż z leasingu korzysta coraz więcej klientów TETY. Rozłożenie całej inwestycji w czasie umożliwia dodatkowo zachowanie dotychczasowych linii kredytowych i poprawę przepływów środków pieniężnych, co czyni całą ofertę jeszcze atrakcyjniejszą.

EFL oferuje swoim klientom finansowanie sprzętu nowoczesnej techniki biurowej. Umowa z TETA SA umożliwia nam rozszerzenie oferty, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę finansowania zakupu sprzętu oraz licencji oprogramowania, wdrożenia i innych produktów oferowanych przez naszego partnera – mówi Andrzej Krzemiński, prezes EFL SA.

Źródło: www.teta.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top