Business IntelligenceHansaWorld  zdobywcą Nagrody Stevie Award 2009

HansaWorld EnterpriseWizytówka firmy HansaWorld - najnowsza wersja 6.0 systemu ERP HansaWorld Enterprise otrzymała nagrodę International Stevie Award dla Najlepszego Produktu i Najlepszego Usługodawcy roku 2009 dla dostawców oprogramowania biznesowego.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 

W wersji 6.0 wykorzystujemy cały wachlarz możliwości jakie daje system operacyjny firmy Apple OS X, co daje niezwykłą łatwość i przyjemność użytkowania oprogramowania. Znacząco poprawiliśmy również użyteczność rozwiązań mobilnych - wersji systemu na iPhone, telefony Nokia i Windows - mówi Karl Bohlin, Dyrektor zarządzający HansaWorld. Udało nam się połączyć dwa wiodące na rynku narzędzia Business Intelligence - Oracle i Qlickview, tworząc jednolitą standardową instalację. Baza naszych klientów wciąż rośnie dzięki temu, że stale zwiększamy łatwość użytkowania systemu, stopień integracji, a badania i rozwój w jakie nieustannie inwestujemy, skutkują najniższym kosztem pozyskania, instalowania, użytkowania i utrzymywania systemu na rynku systemów ERP średniej wielkości.

Zwycięzcy nagród International Stevie Award zostali wybrani spośród przeszło 1700 firm zgłoszonych do konkursu z ponad 30-stu krajów. Jury konkursu - rada sędziów i doradców, składające się z międzynarodowej grupy ekspertów, wyłoniło w etapie wstępnym finalistów, a po dwóch miesiącach obrad - zwycięzców.

Pomimo kryzysu ekonomicznego zainteresowanie Międzynarodowymi Nagrodami dla Biznesu (International Business Awars) rośnie, a to z całą pewnością świadczy o wzroście ich znaczenia i prestiżu na świecie - twierdzi Michael Gallagher, prezes zarządu The Stevie Awards. Gratulujemy finalistom i zwycięzcom International Stevie Awards i czekamy z niecierpliwością na uroczystość wręczenia nagród za ich osiągnięcia na specjalnej gali, która odbędzie się 14 września w Nowym Jorku.

Jesteśmy zaszczyceni tym, że zostaliśmy wybrani jako zwycięzcy - mówi Karl Bohlin.

Źródło: www.hansaworld.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top