Ostatnie miejsca na CLevent

 Consafe Logistics, wiodący europejski dostawca rozwiązań dla firm, które logistykę traktują jako źródło uzyskania przewagi konkurencyjnej, ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na CL event, który odbędzie się 10 września, w First Warsaw Golf&Country Club w Rajszewie.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 

Podczas spotkania zostaną przedstawione systemy do zarządzania magazynami (WMS) oraz rozwiązania mobilne firmy Consafe Logistics, jako rozwiązania, które przede wszystkim w czasie kryzysu przynoszą wymierne korzyści firmom i ich końcowym klientom.

Prowadzący prezentacje postarają się odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące zarówno oferty Consafe Logistics jak i możliwości współpracy. Do udziału w evencie zaproszeni zostali także partnerzy i klienci Consafe Logistics, którzy odniosą się do głównego tematu spotkania posługując się przykładami z własnych firm.

Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnej imprezie prosimy o rejestrację na naszej stronie http://www.consafelogistics.pl/Our_Company/Events/CLEvent_PL.aspx

Akademia golfa

Po prezentacjach goście zostaną zaproszeni na część rekreacyjną – atrakcją będzie nauka gry w golfa na jednym z najlepszych pól golfowych w Polsce.

Wszelkie pytania dotyczące Clevent prosimy kierować mail na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top