USPRO  na start

 21 września oficjalnie wystartowała platforma USPRO.pl, która pomaga profesjonalistom z branż inżynierskich w bardziej efektywnym zdobywaniu zleceń, a inwestorom ułatwia znajdowanie ludzi o wąskich specjalizacjach.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 

USPRO powstało, ponieważ z badań wynika, że 90% menedżerów zatrudniających profesjonalistów, opiera się na ich reputacji, do tego 80% menedżerów zatrudnia ludzi poleconych przez innych. Profesjonalna sieć kontaktów i dobra reputacja w środowisku są kluczem do zdobywania nowych zleceń i utrzymania relacji z inwestorami.

Istniejące na rynku profesjonalnych sieci kontaktów nie koncentrują się na potrzebach inżynierów, są dostosowane bardziej dla ogółu społeczności. USPRO oferuje nie tylko standardowe narzędzia, jak grupy dyskusyjne czy sieć kontaktów, ale także dedykowane narzędzia dla profesjonalistów: zespoły projektowe czy informacje o przetargach. Zgromadzenie ich wszystkich w jednym miejscu daje użytkownikom USPRO olbrzymią przewagę.

USPRO zamierza usprawniać projektowanie nie tylko poprzez narzędzia, ale także przez udostępnianie wiedzy. Dlatego stałym elementem portalu są czaty z uznanymi ekspertami, dotyczące określonych segmentów rynku (jak budownictwo czy energetyka) lub zarządzania projektami w ogóle.

Źródło: www.uspro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top