EPICOR sięga po złoto BRE Banku

EPICOR - systemy ERP, CRM, ERP, MRP, HR, zarządzanie zasobami ludzkimiEpicor Software otrzymał Złoty Certyfikat BRE Banku. Firma została nagrodzona za zgodność w zakresie dwustronnej wymiany danych pomiędzy systemem Epicor iScala a systemami bankowości elektronicznej BRE Banku. Oznacza to, że system ERP Epicor iScala jest w pełni kompatybilny z iBRE - platformą bankowości internetowej BRE Banku. Złota certyfikacja to również potwierdzenie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i szybkiego przepływu danych.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Epicor jest obecny na polskim rynku od ponad 15 lat. W październiku ubiegłego roku firma wprowadziła najnowszą wersję systemu Epicor iScala. Została ona wzbogacona między innymi o moduły w zakresie kontroli kredytowania i planowania dystrybucji, a także zawiera kluczowe dla działalności przedsiębiorstw ulepszenia m.in. w zakresie skalowalności i elastyczności biznesowej oraz bezpieczeństwa korporacyjnego.
Obecna sytuacja powoduje ewolucję potrzeb klienta. Kluczowymi stają się oszczędność kosztów, automatyzacja współpracy z obsługującym klienta bankiem, uproszczenie istniejących procesów. Proponowane przez nas rozwiązania cechuje innowacyjność i wysoki poziom jakości. Stale rosnące potrzeby naszych klientów mobilizują nas do ciągłego udoskonalania i rozwijania platformy. Dlatego zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z głównymi dostawcami systemów ERP, HR, FK i przeprowadzić weryfikację procesu integracji systemów bankowości internetowej oraz systemów wewnętrznych klientów – powiedział Dariusz Nalepa, dyrektor Departamentu Bankowości Transakcyjnej BRE Banku.
Certyfikaty programu BRE Partner przyznawane są producentom oprogramowania typu FK/ERP/CRM/HR i podobnych. Na mocy umowy producent oprogramowania dokonuje stosownych modyfikacji swojego produktu pod kątem jego integracji z systemami bankowości elektronicznej i internetowej BRE Banku. Certyfikaty BRE Banku to inicjatywa, która ma wspierać procesy szybkiego i automatycznego przepływu danych pomiędzy systemem bankowości elektronicznej BRE Banku, a kluczowymi na rynku systemami ERP. Program ma na celu usprawnienie i automatyzację procesów księgowych związanych z rozliczaniem zobowiązań i należności.
Projekt BRE Partner nakłada na nas wielką odpowiedzialność. Przyznając certyfikat naszym dostawcom bierzemy na siebie ciężar weryfikacji i oceny jakości badanego rozwiązania. W relacjach z naszymi klientami chcemy występować w roli doradcy-eksperta, nie tylko zleceniobiorcy. Chcemy, aby nasi klienci mieli absolutną pewność właściwego wyboru. Dlatego tak ważnym czynnikiem jest certyfikacja w ramach projektu BRE Partner - dodał Nalepa.
Źródło: www.epicor.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top