Ofensywa produktowa Comarch 2010

COMARCH - systemy ERP, Business Intelligence,Workflow, ERPComarch startuje z ofensywą produktową na targach informatycznych CeBIT 2010. W Hanowerze zaprezentuje wiele innowacyjnych rozwiązań. Comarch podczas CeBIT prezentuje się w hali nr 5, stoisko E04.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
Głównym założeniem koncepcji stoiska Comarch na tegorocznych targach CeBIT było stworzenie multimedialnej i interaktywnej prezentacji produktów spółki. SoInteractive, agencja kreatywna przygotowała szereg animacji i wizualizacji, m.in. film brandingowy (nawiązujący do kreacji kampanii Comarch Software mit Weitblick - Software z Przyszłością prowadzonej w Niemczech), prezentację nowego produktu ECOD 2.0, a także pokaz nowoczesnego zaplecza Data Center Comarch w Polsce i na świecie. Prawdziwą atrakcją na stoisku Comarch będzie wizjonerski, krótkometrażowy film ukazujący niedaleką, bo oddaloną o kilka lat przyszłość sklepów samoobsługowych. Nie zabraknie także interaktywnych gier, które wypełnią czas podczas happy hours.

Głównym założeniem koncepcji stoiska Comarch na tegorocznych targach CeBIT było stworzenie multimedialnej i interaktywnej prezentacji produktów spółki. SoInteractive, agencja kreatywna przygotowała szereg animacji i wizualizacji, m.in. film brandingowy (nawiązujący do kreacji kampanii Comarch Software mit Weitblick - Software z Przyszłością prowadzonej w Niemczech), prezentację nowego produktu ECOD 2.0, a także pokaz nowoczesnego zaplecza Data Center Comarch w Polsce i na świecie. Prawdziwą atrakcją na stoisku Comarch będzie wizjonerski, krótkometrażowy film ukazujący niedaleką, bo oddaloną o kilka lat przyszłość sklepów samoobsługowych. Nie zabraknie także interaktywnych gier, które wypełnią czas podczas happy hours. Kolejna odsłona Comarch ALTUM

Na targach CeBIT publiczność będzie mogła poznać nową wersję inteligentnej platformy ERP Comarch ALTUM. To elastyczne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, w szczególności dla firm handlowo-usługowych oraz sieci handlowych, oferujące szeroki wachlarz zastosowań. Spełnia także szereg wymagań, które zwykle mogą być zrealizowane wyłącznie poprzez instalację dodatkowych rozwiązań IT. Comarch ALTUM oferuje standardowe funkcje do zarządzania i automatyzacji procesów biznesowych, jak również w pełni zintegrowane moduły Business Intelligence, e-Commerce i Comarch Mobile. Jego elastyczna architektura sprawia, iż platforma jest łatwa do zaadoptowania w każdej firmie. Integracja Comarch ALTUM z rozwiązaniem Comarch ECOD - EDI jest nową funkcją, która pozwala na kompleksową komunikację B2B.

Comarch Retail Innovation Centem

Na targach CeBIT szczególnie polecamy prezentację multimedialnego stoiska Comarch Retail Innovation Center, przedstawiającego rozwiązania Comarch ERP dla branży detalicznej, które swoją premierę będzie miało właśnie podczas ekspozycji w Hanowerze. W Comarch Retail Innovation Center zastosowano najnowszej generacji sprzęt i oprogramowanie IT, dzięki czemu osiągnięto całkowicie nową jakość procesu zakupów. Comarch Retail Innovation Center to połączenie multimedialnej instalacji, wykorzystującej Microsoft Surface, ekrany LCD/plazmowe oraz elementy inscenizacji powierzchni sklepu i innowacyjnej prezentacji rozwiązań Comarch ERP dla branży detalicznej. W Comarch Retail Innovation Center odwiedzający sprawdzą działanie innowacyjnych rozwiązań: Comarch ALTUM, Comarch Retail, Business Intelligence, iSklep24 oraz możliwości integracji tych systemów z Allegro i eBay, ECOD - EDI oraz iReward24. Kompleksowe rozwiązania Business Intelligence będą przedstawione jako integralny element wszystkich systemów biznesowego oferowanych przez Comarch.

Comarch ECOD: EDI jako usługa

System Comarch ECOD (Elektroniczne Centrum Obsługi Dokumentów)upraszcza i przyspiesza elektroniczny obieg danych i wymianę dokumentów między firmami. Comarch ECOD to kompleksowa platforma B2B, funkcjonująca od 2000 roku, skupiająca społeczność około 11 tys. klientów z 28 krajów z różnych branż, w tym FMCG, DIY, logistycznej, elektrotechnicznej czy farmaceutycznej. Comarch ECOD jest partnerem kluczowych organizacji, wspierających globalne standardy, takie jak GS1 czy SA2Worldsync. W 2009 r. znalazł się w raporcie Gartera 'Magic Quandrant' wśród najlepszych dostawców usług integracyjnych na świecie. Comarch ECOD może być efektywnie wykorzystywany przez firmy o różnorodnej skali działania - zarówno małe, jak również średnie i duże przedsiębiorstwa działające w różnych branżach. Rozwiązania z rodziny Comarch ECOD aktywnie wspieraja biznesy producentów, dystrybutorów, hurtowni, sieci handlowych, stacji benzynowych, operatorów logistycznych oraz wielu innych. Comarch ECOD jest dostępny jako zintegrowane rozwiązanie dla systemów ERP Comarch Semiramis, Comarch ALTUM i Comarch SoftM Suite.

iReward24: Systemy lojalnościowe w oparciu o SaaS dla sektora MŚP

Do tej pory programy lojalnościowe stosowane były przede wszystkim przez duże, międzynarodowe koncerny. Drogie oprogramowanie, skomplikowane rozwiązania - wszystko to sprawiało, że dla firm z sektora MSP stworzenie takiego programu było niemożliwe. Dzisiaj każde przedsiębiorstwo może skutecznie budować sieć lojalnych klientów i partnerów biznesowych. Comarch opracował iReward24 Loyalty Platform, nowoczesne narzędzie do zarządzania programami lojalnościowymi. Dzięki modularnej budowie i dużej liczbie funkcjonalności system iReward24 Loyalty Platform jest odpowiedni dla mniejszych firm, które chcą wdrożyć u siebie nowoczesne oprogramowanie szybko i sprawnie. Produkt oferowany jest w modelu SaaS, co oznacza mniejsze nakłady inwestycyjne i operacyjne, a gotowe do wdrożenia moduły systemu pozwalają w krótkim czasie uruchomić program. Lojalny klient to ten, który powraca i rekomenduje nas swoim bliskim - te wartości są dzisiaj w cenie. iReward24 Loyalty Platform jest narzędziem do budowania relacji zarówno z klientami ostatecznymi, jak i partnerami biznesowymi, od których zależy sukces na rynku. Dbanie o nich to najważniejsze wyzwanie dla każdego przedsiębiorstwa.

Comarch Workflow: modelowanie i optymalizacja procesów

Comarch Workflow to proste i przejrzyste rozwiązanie. Zostanie one zaprezentowane na targach CeBIT po raz pierwszy. Comarch Workflow jest narzędziem do modelowania procesów decyzyjnych, oferuje potężny silnik workflow współpracujący z graficznym edytorem modelowania procesów, edytorem słowników, jak również edytorem WYSIWYG projektowania formularzy. Optymalizuje proces rejestrowania i przetwarzania dokumentów przychodzących i wychodzących, posiada szereg modułów umożliwiających wzrost wydajności pracy i kontroli procesów, poprawia komunikację wewnątrz instytucji i usprawnia obieg oraz jakość dokumentacji. Comarch Workflow jest wyjątkowo skalowalny, dzięki czemu niewielki nakład pracy konfiguracyjnej pozwala na wdrożenie systemu wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z obiegiem danych. Zastosowana technologia pozwala na współpracę z komercyjnymi oraz darmowymi silnikami baz danych.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top