Nowi partnerzy BPSC

BPSC - SYSTEMY ERPKolejne firmy dołączyły w ostatnich dniach do grona partnerów BPSC. Lubelska spółka Adesco oraz szczeciński Raven IT Outsourcing i konsulting informatyczny współpracować będą z BPSC w obszarze sprzedaży oraz wdrażania systemów Impuls 5 oraz mHR. Grupa partnerów BPSC rozrosła się tym samym do 20 podmiotów zlokalizowanych na terenie całego kraju.
 REKLAMA 
 sente 
ADESCO Spółka z o.o. jest integratorem i dostawcą profesjonalnych technologii informatycznych. Koncentruje się na kompleksowych rozwiązaniach wspierających zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach, niepublicznych instytucjach użyteczności publicznej (NZOZ-y, szkoły), jak również w sektorze rynku publicznego, finansowanego z budżetu państwa (opieka zdrowotna, edukacja, samorządy).

RAVEN IT Outsourcing i konsulting informatyczny powstała w wyniku połączenia doświadczenia i kompetencji specjalistów z różnych obszarów IT związanych z rozwojem oprogramowania, administracją systemami serwerowymi oraz systemami zarządzania bazami danych. Dostarczane rozwiązania informatyczne gwarantują sprawną i efektywną informatyzację między innymi jednostek ochrony zdrowia. RAVEN IT jest członkiem Komitetu Technicznego ds. Zastosowania Informatyki w Ochronie Zdrowia.

Partnerzy BPSC stanowią istotny element polityki sprzedażowej BPSC. Już blisko 50 przedsiębiorstw pozyskało najnowsze rozwiązanie autorstwa BPSC – system Impuls 5 - za pośrednictwem firm partnerskich, dzięki temu dostęp do aplikacji ma prawie 1600 użytkowników. Obok aktywności sprzedażowej, podmioty te oferują również swe doświadczenie wdrożeniowe, w niektórych przypadkach również usługi outsourcingu.
Wybór partnera handlowego czy produktowego zawsze poprzedzamy dogłębną oceną doświadczenia firmy oraz jej podejścia do współpracy z klientem. Dążymy do tego, aby nasi Partnerzy obsługiwali swoich klientów nie tylko profesjonalnie, ale również kompleksowo zarówno w zakresie naszych rozwiązań (doradztwo, konsulting, wdrożenia, opieka powdrożeniowa czy serwis) jak i pozostałych obszarów szeroko rozumianej informatyzacji. To dla nas niezmiernie ważne, ponieważ wdrożenie takich rozwiązań jak systemy klasy ERP, BI czy HCM ma istotny wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa i wymaga pełnego zaufania zarówno do dostawcy jak i osób realizujących projekt wdrożeniowy – podkreśla Arkadiusz Bała, Dyrektor ds. Współpracy z Partnerami BPSC SA.
Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top