Comarch ECOD ze znakiem „Zgodny z GS1”

COMARCH - systemy ERP, CRM, Business Intelligence, ERPPlatforma Comarch ECOD przeszła procedurę audytu GS1 pod kątem zgodności z globalnymi standardami i uzyskała prawo posługiwania się znakiem „Zgodny z GS1”.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
Comarch jest uczestnikiem systemu GS1 od 1998r. Organizacja GS1 od 30 lat zarządza systemem GS1, który jest zbiorem otwartych standardów identyfikacyjnych i komunikacyjnych. GS1 w Europie to współpraca 45 europejskich organizacji krajowych GS1, w tym Polski, które współdziałają na rzecz harmonizacji rozwiązań GS1 w skali Europy.

Znak „Zgodny z GS1” jest nadawany przez GS1 Polska od 2010 roku. Jest on gwarancją tego, że dostawca rozwiązań posiada wiedzę i zdolności do implementacji standardów GS1 według wyznaczonych norm.

Platforma Comarch ECOD to kompleksowe rozwiązanie B2B, które przetwarza każdego dnia tysiące dokumentów elektronicznych pomiędzy ponad 11 tysiącami firm w Polsce i na świecie. Oparta na technologii EDI (Electronic Data Interchange – Elektroniczna Wymiana Dokumentów) Platforma Comarch ECOD pozwala wielu firmom z różnych branż na optymalizację procesów biznesowych i logistycznych oraz redukcję kosztów wynikających m.in. z wycofania dokumentów papierowych.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top