System ERP Microsoftu Liderem Rozwiązań Zarządzania Procesem Zamówień

microsoft_logoFirma Microsoft ogłosiła, że system ERP Microsoft Dynamics AX został uznany liderem w badaniu Leader in The Forrester Wave™: Order Management Hubs, przeprowadzonym przez wiodącą, niezależną firmę badawczą Forrester Research Inc.
Aby znaleźć się w zestawieniu, firma musiała spełniać ściśle określone warunki. W pierwszej kolejności oceniano, czy aplikacje spełniają trzy kluczowe kryteria – wspierają wiodące na rynku przedsiębiorstwa, zapewniają pełen obraz procesów biznesowych i umożliwiają obsługę firm zatrudniających powyżej 500 pracowników. Uczestnicy spełniający powyższe założenia byli następnie oceniani pod kątem 112 kryteriów bazujących na bieżącej ofercie, strategii, oraz obecności na rynku. Po zebraniu wszystkich wyników, liderem badania ogłoszono system ERP Microsoft Dynamics AX. Tym samym aplikację oceniono jako wiodące, kompleksowe rozwiązanie wspierające procesy zarządzania, a także doceniono strategię rozwoju produktu.
Wierzymy, że tytuł Lidera przyznany przez Forrester Wave honoruje nasze starania na rzecz najlepszego dopasowania aplikacji Microsoft Dynamics klasy ERP do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, a także świadczy o konsekwentnym rozwijaniu przez nas wizji Dynamics Bussines – mówi Crispin Read, general manager, Microsoft Dynamics ERP. – Poprzez dostarczenie rozwiązań koncentrujących się na uproszczeniu obsługi systemu i zwiększeniu jego ergonomii, a także zwiększeniu produktywności firmy i ciągłym dostarczaniu innowacji Klientom, pomagamy im dotrzymać tempa dynamicznych zmian, które zachodzą w złożonym środowisku biznesowym.
Wyniki Forrester Research

Według Forrester, „Microsoft po raz pierwszy znalazł się w czołówce dzięki sile swojej strategii, odzwierciedlonej w trzech flagowych produktach, a także najniższym na rynku TCO (koszt posiadania).” W raporcie można też przeczytać, że: „W chwili obecnej, gdy przedsiębiorstwa z sektora enterprise borykają się z wieloma kłopotami, jakie sprawiają różne używane przez nie systemy informatyczne, strategia produktów Microsoft reprezentuje atrakcyjną wizję holistycznego podejścia do zarządzania zamówieniami. System ERP Microsoft Dynamics AX 2009 stanowi alternatywę dla firm poszukujących bardziej efektywnych i mniej kosztownych narzędzi. Microsoft uplasował się na trzecim miejscu pośród dostawców ocenianych za realizowaną strategię korporacyjną i koncepcję wejścia na rynek, mierzoną silnymi referencjami i globalnym zasięgiem wspieranym przez sieci partnerskie.” Kilka miesięcy temu Microsoft ogłosił plany wprowadzenia na rynek w trzecim kwartale 2010 dwu-warstwowego rozwiązania integrującego systemy Microsoft Dynamics AX i SAP Business Suite, które są wykorzystywane w różnych oddziałach jednej firmy.

Źródlo: www.microsoft.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top