IFS sponsorem Pucharu Świata i Mistrzostw Świata w biathlonie

IFS - systemy ERP, CRM, zarządzanie produkcjąInfront Sports & Media, partner marketingowy Międzynarodowej Unii Biathlonowej (IBU), oraz firma IFS, dostawca rozwiązań klasy ERP, podpisali umowę sponsorską dotyczącą Pucharu Świata oraz Mistrzostw Świata w biathlonie (E.ON IBU World Cup Biathlon i IBU World Championship Biathlon). Umowa obowiązuje przez rok z opcją jej przedłużenia.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
Od kilku lat biathlon przyciąga coraz większą publiczność dzięki unikalnej sposobności do podziwiania wytrwałości i talentu sportowców w naturalnym otoczeniu, w którym odbywa się rywalizacja.
Biathlon jest niezwykle popularny w wielu krajach, w których działamy. Cieszymy się, że jesteśmy jednym ze sponsorów tej dyscypliny − powiedział Wilfried Gschneidinger, Prezes Zarządu IFS Central Europe. W sporcie tym liczy się elastyczność, precyzja i efektywność − te same czynniki, które są ważne dla IFS i IFS Applications.
Dr Stefan Seykora, Dyrektor Zarządzający Infront Austria, dodał:
To świetnie, że nowe firmy wkraczają w świat sportów zimowych i wykorzystują tę platformę w celach marketingowych. Międzynarodowe relacje telewizyjne z najważniejszych zawodów pod egidą IBU zapewnią firmie IFS bardzo dobrą ekspozycję marki.
Pakiet Official Data Partner zapewnia wyłączność w kategorii produktowej. Ponadto logo IFS jest umieszczane w graficznej prezentacji wyników pokazywanej w relacjach telewizyjnych na całym świecie. IFS otrzymało status Official Data Partner podczas zawodów Pucharu Świata w sezonie 2010/11, w tym podczas Mistrzostw Świata w biathlonie, które zostaną rozegrane w Chanty-Mansijsku w Rosji w dniach 3-13 marca 2011 r.

Angażując się w Puchar Świata w biathlonie pod egidą IBU, IFS dołącza do grupy innych sponsorów, takich jak sponsor tytularny E.ON (energetyka) oraz firm: Viessmann (systemy grzewcze) i DKB (bankowość), a także Erdinger (piwo bezalkoholowe), BMW (motoryzacja), Bauhaus (sklepy dla majsterkowiczów), Ehrmann (produkty nabiałowe) i Adidas (odzież sportowa).

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top