Sygnity buduje pion dla małych i średnich Klientów

Zarząd Sygnity powołał na stanowisko Dyrektora nowotworzonego Pionu SMB (small and medium business) Roberta Tomaszewskiego, menedżera z wieloletnim doświadczeniem w zakresie strategii, sprzedaży i organizacji dla rynku małych i średnich przedsiębiorstw. Rozpoczęcie działalności operacyjnej Pionu SMB planowane jest na drugą połowę 2011 roku.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
Robert Tomaszewski odpowiada za przygotowanie spółki Sygnity do wejścia na nowy dla niej rynek – opracowanie zakresu produktów oraz usług, zdefiniowanie grupy klientów oraz uruchomienie dedykowanych kanałów sprzedaży. Stoi przed nim interesujące wyzwanie stworzenia zupełnie nowego Pionu w historii spółki Sygnity.
Spółka Sygnity pracuje już nad produktami, które mają się znaleźć w portfolio nowego Pionu SMB. – mówi Norbert Biedrzycki, Prezes Zarządu Sygnity S.A. Będą to zmodyfikowane aplikacje już znajdujące się w ofercie Grupy Sygnity, dostosowane do wymogów rynku małych i średnich firm. Liczę, że doświadczenie Roberta pozwoli nam zbudować konkurencyjną ofertę dla tego segmentu. Pierwszych przychodów z tego Pionu spodziewamy się już w przyszłym roku. Pion, zgodnie z planem, powinien wystartować operacyjnie w II połowie 2011 roku.
Utworzenie Pionu SMB jest istotnym elementem Planu Rozwoju Grupy Sygnity na lata 2010-2012. Przekazanie tworzenia tego Pionu w ręce Roberta Tomaszewskiego oparto na wieloletnim doświadczeniu nowego Dyrektora w tym segmencie.
W trakcie swojej kariery zawodowej miałem okazję poznać standardy prowadzenia spółek informatycznych w innych krajach europejskich, z sukcesem przeprowadziłem restrukturyzację polskiej spółki, zmieniając strukturę jej zasobów, rozszerzając grupy docelowe, intensyfikując działania na rynku i ograniczając koszty. Miałem tez możliwość budowania i zarządzania ogólnopolskimi sieciami sprzedaży produktów informatycznych i telekomunikacyjnych – mówi Robert Tomaszewski, Dyrektor Pionu SMB.
Źródło: www.sygnity.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top