System ERP za „5 tysięcy złotych miesięcznie”

BPSC - systemy ERP, MRP, ERPKlienci BPSC SA, dzięki rozpoczętej właśnie współpracy z ORIX Polska SA, zyskali nową alternatywę kompleksowego finansowania wdrożenia systemu ERP Impuls 5, składającą się z oferty pożyczki. Rozwiązania takie sprawia, że klient od samego początku staje się właścicielem licencji systemu  ERP na podstawie umowy sprzedaży pomiędzy oraz faktury wystawianej bezpośrednio na niego. ORIX dokonuje płatności za licencję na podstawie podpisanej umowy pożyczki z klientem oraz kopii faktury za licencje.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
Produkt pożyczki ORIX jest również odpowiedzią na ograniczenia dotyczące finansowania kosztów konsultingu (usługi wdrożeniowej), który bardzo często jest główną pozycją kosztową projektu wdrożenia ERP. Kompleksowa oferta firmy ORIX składająca się z produktu pożyczki cechuje się również wysoką elastycznością. Klient BPSC SA może otrzymać otwarty limit do wysokości kosztu całego wdrożenia netto. Limit taki przyznawany jest bezpłatnie. W miarę postępów w projekcie wdrożeniowym i zamykania kolejnych jego etapów w ramach przyznanego limitu podpisywane są kolejne umowy finansowania. Elastyczność rozumiana jest również, jako gotowość firmy ORIX do negocjacji zabezpieczeń podpisywanych umów pożyczek.

To kolejna, obok leasingu, faktoringu, wynajmu systemu czy wykorzystania wsparcia z funduszy unijnych, forma finansowania wdrożenia jakie mają do swojej dyspozycji przedsiębiorstwa planujące pozyskanie systemu Impuls 5.

ORIX Polska SA jest częścią międzynarodowej Grupy ORIX, która jest jedną z największych instytucji finansowych na świecie. ORIX jest obecny w 23 krajach. Posiada liczne biura w Azji (ponad 670 w Japonii) i Oceanii, Europie, Stanach Zjednoczonych, na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej i Australii. W Polsce firma jest obecna od 1997 r. ORIX działa w sektorze usług finansowych uzupełniających ofertę bankową. Oferuje szeroką gamę produktów finansowych dla podmiotów gospodarczych m.in. leasing samochodów osobowych i ciężarowych, komputerów i sprzętu biurowego, maszyn i urządzeń oraz finansowanie licencji i wdrożeń rozwiązań ERP.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top