Rozpocznij szkolenia online!

Tegoroczna zima obfita w niesprzyjające podróżom warunki, sprawiła że postanowiliśmy przyśpieszyć prace nad uruchomieniem serwisu umożliwiającego realizację szkoleń online z wykorzystaniem interaktywnego przekazu audio-wideo na żywo w Internecie. W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy możliwość rejestracji i tworzenia kont konferencyjnych w serwisie www.szkolimy-online.pl
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Poza standardową funkcjonalnością charakterystyczną dla serwisów umożliwiających komunikację audio-wideo na żywo w Internecie z wykorzystaniem pokazu slajdów, udostępniliśmy dla Państwa szereg narzędzi społecznościowych m.in. możliwość tworzenia grup szkoleniowych, ograniczania dostępu do pokoju konferencyjnego w ramach grup  udostępnianie dowolnych plików, zdjęć oraz materiałów video.

W ramach jednego pokoju szkoleniowego, który może być obrandowany indywidualnym tłem przez swojego właściciela, udostępniamy możliwość realizacji spotkań dla 200 jednoczesnych uczestników.

Istotną zaletą proponowanego przez nas rozwiazania jest brak konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania zarówno po stronie realizatora spotkania jak również uczestnika. Wystarczy dowolna przeglądarka internetowa z najnowszym Adobe Flash Player, kamera internetowa i mikrofon.

Zapraszamy do rejestracji: www.szkolimy-online.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top