Epicor® sfinalizował przejęcie Spectrum Human Resource Systems Corporation

EPICOR - systemy ERP, zarządzanie kapitałem ludzkim, ERPFirma Epicor Software Corporation, dostawca oprogramowania biznesowego sfinalizowała przejęcie Spectrum Human Resource Systems Corporation, będącej producentem rozwiązań wspierających zarządzanie kapitałem ludzkim.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
Jak wspomniano w komunikacie „Epicor to Acquire Spectrum Human Resource Systems Corporation”, internetowe rozwiązania firmy Spectrum przeznaczone do zarządzania zasobami ludzkimi stanowią rdzeń nowo utworzonej grupy Epicor Human Capital Management. Wykorzystując platformę Microsoft.NET, Web 2.0 i technologię Cloud Computing, a także wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu systemów biznesowych, Epicor planuje dostarczyć kompleksowe rozwiązanie HCM, dostępne na całym świecie, gdzie lokalni konsultanci będą służyli wsparciem technicznym. Nowe rozwiązanie będzie dostępne w modelu „oprogramowanie jako usługa” (SaaS - Software as a Service), hostingu lub instalowane w siedzibie klienta.
Epicor dostarczy rozwiązanie, które nie wymaga żadnych kompromisów i jakiego nie oferuje dziś żadna inna firma. Wprowadzimy na rynek zintegrowane rozwiązanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP) i zarządzania kapitałem ludzkim (HCM). W ten sposób zostanie dopełniona strategia technologiczna naszej firmy, która uwzględnia najlepsze praktyki biznesowe — powiedział George Klaus, prezes i dyrektor generalny firmy Epicor —Sfinalizowaliśmy transakcję przed planowanym terminem i już rozpoczęliśmy proces integrowania Spectrum i jego technologii ze strukturami Epicor.
Fakt, że właśnie podpisaliśmy pierwszy kontrakt na rozwiązanie Epicor ERP z klientem firmy Spectrum, potwierdza iż połączona oferta obydwu firm zapewnia jeszcze więcej korzyści przedsiębiorstwom - dodaje George Klaus.
Virtual Radiologic Corporation (vRad) to wirtualny gabinet radiologiczny, który na co dzień współpracuje z lokalnymi lekarzami i szpitalami. Firma, która właśnie wdraża rozwiązanie Spectrum HCM, wybrała system Epicor ERP ze względu na technologię i funkcje automatyzacji procesów biznesowych, które pomogą zrealizować plany rozwoju. Na naszą decyzję z pewnością wpłynął fakt, że lepiej mieć jednego dostawcę, który będzie zajmował się wszystkimi naszymi systemami finansowymi i kadrowymi - powiedział Rick Jennings, główny dyrektor ds. technologii w Virtual Radiologic Corporation.
Źródło: www.epicor.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top