Gazeta Bankowa rekomenduje rozwiązania firmy COMP Soft

Oprogramowanie MAAT autorstwa mieleckiej firmy COMP Soft otrzymało rekomendację Gazety Bankowej w konkursie HIT Roku 2011. Wyróżnienie w kategorii „Rozwiązanie” zostało przyznane modułom MAAT_Majątek_Trwały i MAAT_Pracownicy.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 


Głównym celem konkursu zorganizowanego już po raz czwarty przez Gazetę Bankową jest promocja produktów, rozwiązań oraz usług, których zadaniem jest usprawnianie działania instytucji finansowych. Inicjatywa ma również pokazać potencjał polskiego rynku oprogramowania i stymulować tworzenie nowych kierunków jego jakościowego oraz funkcjonalnego rozwoju.
Przyznanie rekomendacji dla produktów COMP Soft w prestiżowym konkursie Gazety Bankowej jest dla nas potwierdzeniem, że nasze rozwiązania spełniają oczekiwania tak wymagających klientów jakim są instytucje finansowe. Niedawno uzyskaliśmy także rekomendację Gospodarczego Banku Wielkopolskiego SA na dostawę oprogramowania dla banków zrzeszonych w Spółdzielczej Grupie Bankowej w Poznaniu. Oprogramowanie MAAT wykorzystywane jest już w stu kilkudziesięciu bankach spółdzielczych i komercyjnych, a liczba naszych klientów w tym sektorze stale rośnie. Bez przesady można zatem stwierdzić, że COMP Soft jest liderem w zakresie wspomagania zarządzania majątkiem trwałym i zarządzania zasobami ludzkimi w polskich bankach – mówi Stanisław Wanatowicz, prezes firmy COMP Soft.
Pakiet MAAT to zaawansowany system ERP wspomagające zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa. Przeznaczony jest dla banków, instytucji finansowych, a także firm średniej i dużej wielkości. Pakiet swoją funkcjonalnością obejmuje wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa: finanse i księgowość, majątek trwały, logistyka, produkcja oraz kadry i płace.

Źródło: COMP SOFT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top