Comarch Day na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

COMARCH - ERP, systemy ERP17 maja 2011 roku (wtorek) na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbędzie się Comarch Day, podczas którego studenci będą mieli możliwość spotkania się z ekspertami krakowskiej spółki IT. Podczas półtoragodzinnego wydarzenia, składającego się z dwóch części, studenci poznają innowacyjne narzędzia informatyczne klasy ERP, wspierające zarządzanie średnimi i dużymi przedsiębiorstwami, oraz dowiedzą się, w jaki sposób programiści w praktyce realizują projekty IT dla instytucji finansowych.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:00, w auli A budynku Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersystemu, przy ul. Umultowskiej 87. Wydarzenie adresowane jest do wszystkich studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szczegółówe informacje i program Comarch Day znaleźć można na stronie: http://web.wmi.amu.edu.pl
Comarch Day jest jednocześnie zapowiedzią szerszej współpracy dydaktycznej z Uczelnią. W ramach dwusemestralnych studiów podyplomowych „Informatyczne Technologie Biznesowe” na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, przedmiot „Systemy ERP” prowadzony będzie przez specjalistów Comarch w oparciu o oprogramowanie Comarch CDN XL – mówi Joanna Długa, specjalista ds. edukacji. – Harmonogram zajęć „Systemy ERP” opracowany został tak, aby w maksymalnym stopniu spełniać oczekiwania studentów chcących zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu nowoczesnych systemów informatycznych wspierających zarządzanie średnim i dużym przedsiębiorstwem – dodaje Joanna Długa.
Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top