Infor inwestuje w sieć partnerską

INFOR - ERP, systemy ERPInfor ogłosił dzisiaj start programu IPN (Infor Partner Network) – globalnej sieci ludzi, systemów i usług, zapewniającej partnerom firmy wsparcie najwyższej jakości. IPN odznacza się wysokimi stawkami prowizji, nowymi bonusami za wyniki, szeroką ofertą szkoleniową i certyfikacyjną oraz programem MDF (Market Development Fund), który zapewnia partnerom dodatkowe fundusze uzależnione od wyników sprzedaży. Wiceprezes ds. sojuszy i porozumień partnerskich w Infor, Jeff Abbott, wyznaczył cel podwojenia dochodów Infor ze sprzedaży pośredniej w ciągu najbliższych trzech lat, a IPN będzie kluczowym składnikiem tego dynamicznego wzrostu.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
IPN (Infor Partner Network) zapewnia partnerom Infor narzędzia, zasoby i bodźce finansowe, pomagając tym samym w rozwoju zyskownego i stałego biznesu partnerów wokół produktów Infor. Partnerzy mają dostęp do zasobów na każdym etapie cyklu sprzedaży – od planowania, przez generację popytu, po sprzedaż, dostawę i obsługę techniczną.

IPN wprowadza trzypoziomową strukturę uzależnioną od wyników – „Associate”, „Silver” oraz „Gold” – w uznaniu i promocji sukcesu partnerów handlowych.

Partnerzy mogą przechodzić do kolejnych poziomów partnerstwa w zależności od ich specjalizacji produktowej, poziomu certyfikacji i wyników sprzedaży.

Wszyscy partnerzy handlowi będą mieli dostęp do zasobów i narzędzi, programów szkoleniowych i certyfikacyjnych, motywacyjnego systemu prowizyjnego oraz programu MDF.
Jesteśmy pod wrażeniem inwestycji, którą poczynił Infor w sieć partnerską przez stworzenie IPN – powiedział Sam DeBone, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Decision Resources. Wierzymy, że ten program pomoże nam w rozwoju biznesu i zwiększeniu zysków.
IPN (Infor Partner Network) to wyraz naszego zaangażowania w partnerów handlowych, którym chcemy zapewnić szkolenia, zasoby, wsparcie i fundusze finansowe by pomóc im budować zyskowny i trwały biznes – powiedział Jeff Abbott, wiceprezes ds. sojuszy i porozumień partnerskich w Infor. Dzięki programowi IPN i naszym innowacyjnym produktom takim jak Infor ION i Infor Workspace, nasi partnerzy będą uzbrojeni w najwyższej klasy produkty oraz wsparcie, co pomoże im zdobywać nowych klientów i zwiększać dochody.
Źródło: www.infor.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top