Kolejne zwycięstwo Epicor w International Business Awards

EPICOR - ERP, systemy ERPEpicor Software Corporation został wyróżniony nagrodami „Distinguished Honoree Medals” w konkursie International Business Awards. Epicor zwyciężył w kategorii „Computer Software Company of the Year” (Firma Roku Dostarczająca Oprogramowanie),a jego rozwiązanie ERP zostało uhonorowane w kategorii ”Best New Computer Software Product or Service of the Year” (Najlepszy Nowy Produkt IT Roku lub Usługa Roku). To nie pierwsze zwycięstwo Epicor w IBA. W 2010 roku Epicor został uznany najlepszą międzynarodową firmą z siedzibą w Ameryce Północnej zwyciężając w kategoriach „Chairman of the Year” (Prezes Roku) oraz „Marketing Campaign of the Year - For a Product” (Najlepsza Kampania Marketingowa za Produkt).
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
To dla nas zaszczyt po raz kolejny odebrać wyróżnienie w konkursie International Business Awards - powiedział John Hiraoka, wiceprezes zarządu i główny dyrektor ds. marketingu w Epicor - Docenienie naszych rozwiązań ERP stanowi potwierdzenie ich najwyższej jakości i funkcjonalności – dodał.
Rozwiązanie ERP Epicor gwarantuje szeroki wachlarz możliwości, w zależności od specyfiki danej branży i potrzeb firmy. Pozwala na efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem, począwszy od sprawnego przepływu informacji, po udostępnianie prognoz związanych z rozwojem celów biznesowych firmy i redukcję kosztów. Oprogramowanie Epicor ERP zostało dostarczone ponad 2400 firmom i partnerom na całym świecie. Ponad 400 przedsiębiorstw prowadzi działalność w oparciu o to rozwiązanie, a pozostałe znajdują się w różnych fazach wdrożenia.

International Business Awards to globalny konkurs, w którym nagradzane są wyróżniające się inicjatywy biznesowe. IBA cieszy się coraz większą popularnością. W tegorocznej edycji wzięło udział blisko 3000 firm z 40 krajów świata.
W tym roku liczba zgłoszeń do konkursu International Business Awards wzrosła o ponad 80 proc., co świadczy o rosnącym znaczeniu nagród IBA na całym świecie — powiedział Michael Gallagher, prezes firmy Stevie Awards, która wręcza nagrody IBA.
Uczestnicy mogli konkurować w jednej z 40 kategorii takich, jak m.in. „Firma Roku”, „Najlepszy Nowy Produkt Roku”, „Program Roku w Dziedzinie CSR ” lub „Dyrektor Roku”. Tegoroczni laureaci zostaną uhonorowani podczas gali Stevie Awards, która odbędzie się w październiku 2011 r. w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Źródło: www.epicor.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top